Skąd i w jaki sposób czerpać inspiracje do swoich wnętrz? Jedną z ciekawych alternatyw jest przeglądanie mebli znanych producentów, które w najlepszy sposób oddają nie tylko atrakcyjne przykłady mebli, wyposażenia, czy baterii, ale także możliwości, jakie mamy do dyspozycji. Chcesz się przekonać, jakie meble aktualnie znajdują się w prestiżowych katalogach łazienkowych? Wspólnie przyjrzyjmy się im bliżej!

Wszystkie opisane poniżej produkty, znajdziesz w naszej galerii: https://www.elements-show.pl/galeria-aranzacji

Już niedługo czeka Cię przyjemność aranżowania swojej łazienki? Dobrze trafiłeś, ponieważ w tym wpisie zebraliśmy różne ciekawe przykłady, które mogą Ci przypaść do gustu.

Acanto – prostota i minimalizm, który wszędzie pasuje!

Ta seria sprawdzi się w łazienkach prostych i minimalistycznie pięknych. Nie ma znaczenia, jakie płytki dobierzesz na ścianę lub na podłogę. Prosto skrojony zestaw mebli, nienachalny w formie, ale jednocześnie wykwintny i elegancki, sprosta Twoim oczekiwaniom. Seria mebli, jest na tyle bogata w segmenty, że zmieścisz w niej wszystkie niezbędne produkty łazienkowe. Chowając je za porządnie wykonanymi frontami, za każdym razem uzyskasz porządek, na który długo czekałeś.

Do tego, nieco kanciasta umywalka oraz misa, które dodają całej aranżacji kropki nad i. Ten zestaw odnajdzie się w nowoczesnych aranżacjach łazienkowych, skierowanych dla profesjonalistów.

acanto

acanto

Adapto – geometryczny sznyt i perfekcjonizm

Wystarczy spojrzeć na tę serię mebli, by od razu zobaczyć w niej fachową rękę projektanta. Niezwykła linia mebli, składających się, jak w domino. To seria, która w połączeniu z równie eleganckimi dodatkami oraz armaturą, będą się składały na klasyczną łazienkę, pełną eleganckiego wdzięku.

Zestaw mebli możesz skomponować dowolnie, opierając swój wybór na dostępnych wariantach. Odrobina drewna i jasnej okładziny, wkomponuje się bez zarzutu w każdego rodzaju wnętrze.

Czy Adapto jest dla Ciebie? Przekonaj się, tworząc autorski projekt.

adapto

adapto

Tesi – czyli czysty industrializm z nutą retro!

Tak można ująć tę kolekcję w dwóch słowach, które idealnie odzwierciedlają wspaniałość Ideal Standard. Zestaw mebli oraz armatura są co prawda dość minimalistyczne i bliskie stylowi nowoczesnemu, ale jeśli dobierzemy do tego beżowe płytki oraz czarne akcenty to zyskamy klasyczny obraz łazienki na miarę XXI wieku.

Co warto tutaj szczególnie wyróżnić? Najciekawiej prezentują się tu kunsztowne baterie, które już na pierwszy rzut oka wyglądają po prostu pięknie. Ich dość wysoka cena z pewnością odwdzięczy się podczas codziennego stosowania oraz utrzymania w czystości. Baterie, jeszcze przez długi czas, posłużą nam bowiem w niezmienionej formie.

W serii mebli Tesi znajdziesz szafki wysokie oraz podumywalkowe, a także mniejsze segmenty. Dzięki tak zróżnicowanej kolekcji, zestaw sprawdzi się zarówno we wnętrzu przestronnym, jak i mniejszej łazience dla gości!

tesi

Vero – czyli idealna, kwadratowa wersja wyposażenia do każdej łazienki

Jeśli marzysz o łazience urządzonej w mocno geometrycznej i nieco kanciastej formie, a w dodatku z użyciem niestandardowych kolorów to kolekcja Vero z pewnością będzie dla Ciebie.

Kwadrat towarzyszy tu projektantom za wzór już od wielu lat. I widać to nie tylko na przykładzie mebli, ale także umywalek, misek, czy też wanny.

Vero to kolekcja dla osób, które myślą o łazience dość nieszablonowo i czerpią radość z nie zawsze łatwych aranżacji.

Liczne wymiary i warianty kolekcji z pewnością ułatwią wybór idealnej opcji dla Ciebie!

 

Polecane produkty