Industrialny, rustykalny, glamour, skandynawski czy klasyczny – popularne style wnętrzarskie przyzwyczaiły nas do pewnych utartych rozwiązań. Jednak każdy z nich pozostawia otwartą furtkę, dzięki której do mieszkań można dodawać własne pomysły i rozwiązania – w tym pomoże Ci marka Tubądzin, prezentująca bardzo bogatą ofertę płytek ceramicznych.


Kolekcje Tubądzin – stylizacje bez ograniczeń


Nie sposób przybliżyć wszystkich serii pytek ceramicznych Tubądzin w taki sposób, na jaki zasługują. Mnogość wzorów, kolorów i wyjątkowego designu dostępnych kolekcji w ofercie marki jest oszałamiająca, a dzięki temu daje odbiorcom dokładnie to, o czym marzyli, kreując w myślach idealną wizję łazienki, kuchni czy salonu. Poznaj choć kilka z nich, by zyskać pogląd na to, jak szeroko Tubądzin otworzył się na Twoje potrzeby:
    • Jasna łazienka – jeśli nie chcesz stosować ciemnych barw w swojej kuchni czy łazience, ale jednocześnie chcesz ją wyróżnić, sięgnij po jedną z kolekcji płytek Tubądzin. Wyjątkową Modern Pearl z połyskującymi detalami i dekorami w egzotycznym stylu, stawiającą na biel All in white wybornie posługującą się strukturą i mozaikami typu „plaster miodu”, czy też Plain Stone, w której główną rolę odgrywa geometria i złote detale. Takie propozycje otwierają przed Tobą ogrom możliwości, a to tylko niewielka część oferty marki Tubądzin.

nowoczesne płytki łazienkowe


    • Ciepło i przytulnie – zaszyj się w swojej łazience i pozwól sobie na odprężenie. Wybierz kolekcję Inpoint, która dzięki połączeniu czerni z płytkami imitującymi drewno jest przyjemna w odbiorze i nowoczesna zarazem. Z kolei połączenie zieleni, bieli i motywów roślinnych w serii Touch pozwoli Ci się poczuć bliżej natury, zaś kamienno-drewniana Traviata, wykorzystująca też delikatne ornamenty, sprawi, że wnętrza będą urządzone smacznie i z klasą.
    • Mocne tony – dla tych, którzy nie boją się zdecydowanych kolorów i odważnych rozwiązań, powstały takie kolekcje jak wykorzystująca siłę niebieskiego Reflection, stawiająca na rozmaitość dekorów Tinta czy czerpiąca z kontrolowanego chaosu wzorów Brave.
    • Oryginalność ponad wszystko – warto zwrócić też uwagę na dwie wyróżniające się kolekcje. Pierwszą z nich jest Maxima, która przeniesie Cię w wakacyjny klimat dzięki dużym dekorom przedstawiającym pejzaże pełne słońca oraz Majolika o nieco patchworkowym charakterze, nawiązująca do portugalskich azujelos.


Duży format z płytkami Monolith


Tradycyjne płytki zazwyczaj mają boki o długości od kilkunastu do kilkudziesięciu centymetrów. Jednak marka Tubądzin zauważyła potencjał również w wielkoformatowych kaflach, które wyjątkowo udanie podkreślają nowoczesną stylistykę wnętrz. Tutaj jedno- czy dwumetrowe płyty są standardem, a jednocześnie otwierają nie tylko przestrzeń, ale i wpisują się w minimalistyczne koncepcje wystroju otoczenia.

wielkoformatowe płytki ceramiczne

Z tego powodu często są jednolicie barwione lub stanowią imitację naturalnych kamieni – zachowują więc ascetyczną formę i stanowią przede wszystkim stonowane tło do wyposażenia wnętrza.


Artystyczne spojrzenie na płytki – kolekcja Doroty Koziary


Pastelowe kolory, takie jak róże, błękity i fiolety, kojarzą się przede wszystkim z pokojami dziecięcymi i łagodnym wystrojem salonów czy innych wnętrz domowych. Dorota Koziara pokazuje jednak swoją wizję, w której „zakazane” dotąd barwy wybornie odnajdują się w łazienkowych, kuchennych, ale też i wszystkich innych pomieszczeniach. Płytki są zróżnicowane pod kątem kolorów i formatów – znajdziesz tu duże i małe kafelki, które możesz układać w kolorowe, fantazyjne mozaiki tak, jak podpowiada Ci własna wyobraźnia. 

pastelowe kafelki


Korzilius – natura zaklęta w płytki ceramiczne


W nowoczesnych wystrojach wnętrz coraz częściej sięga się po inspiracje płynące z natury. Marka Korzilius doskonale wyczuła ten trend, przedstawiając swoje kolekcje kafelków. Wśród nich znajdziesz szeroki wybór gresów o drewnianych wzorach Moutain Ash, gdzie królują stonowane, jasne barwy, ale też drugą „drewnianą” serię, która jest jednak bardziej zróżnicowana kolorystycznie. Uzupełnieniem dla nich będą płytki Rustic, które z kolei nawiązują do kamiennych wzorów z natury.


Z marką Tubądzin stworzenie wymarzonych aranżacji wnętrzarskich jest łatwe – nawet wtedy, gdy Twoja wizja przekracza standardowe wzory znane z marketowych okładzin ceramicznych.