logo novellini
W DOMU MOŻESZ ZNALEŹĆ SWOJĄ PRZYSTAŃ SPOKOJU. ZANURZ SIĘ W KĄPIELI I POZWÓL ZADZIAŁAĆ MAGII WODY. 15-20 MINUTOWA SESJA WYSTARCZY, ABY PRZYWRÓCIĆ TWÓJ SPOKÓJ I SIŁY WITALNE.

Szukasz relaksującego rozwiązania? Wybierz masaże powietrzne. Powietrze pieści ciało i działa delikatnie odprężająco. Pęcherzyki powietrza dają uczucie lekkości, walczą ze zmęczeniem i redukują stres. Powietrze jest wyrzucane przez dysze w dnie wanny.

wannaWolisz masaże tonizujące i stymulujące? Przejdź do masaży wodnych. Woda zapewnia głęboki masaż, który poprawia krążenie krwi i redukuje napięcie mięśniowe. Masaże wodne eliminują toksyny i pomagają ujędrnić skórę. Intensywność masażu wodnego można regulować za pomocą dysz na ściankach wanny, które są podłączone do pompy.

Chcesz cieszyć się wszystkimi zaletami balneoterapii? Zafunduj sobie masaże systemu Mixte. Połączenie systemu wodnego i powietrznego, masaż mieszany spełnia wszystkie Twoje potrzeby wellness i oferuje relaksujące korzyści powietrza i orzeźwiające właściwości wody. Wanna posiada dysze wodne na ściankach pionowych oraz dysze powietrzne na dole. Chcesz podarować swojej skórze odmładzającą kąpiel? Nasz wyjątkowy system pielęgnacji Natural Air jest dla Ciebie. System Natural Air łączy przyjemność relaksującej kąpieli z pielęgnacją skóry. Tysiące mikropęcherzyków powietrza mieszają się ze strumieniem wody i tworzą delikatną chmurkę tlenu, który oczyszcza skórę i poprawia jej elastyczność. Jeden lub dwa dyfuzory mikropęcherzyków umieszczone są na ściankach wanny.

wannaCzy Twoje pragnienia zmieniają się zgodnie z rytmem Twojego życia? System Natural Air+Whirlpool idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Zabieg Natural Air zrewitalizuje Twoją skórę, a masaż wodny Whirlpool tonizuje i energetyzuje twoje ciało. Od Ciebie zależy, czy potrzebujesz chwili relaksu czy zdecydujesz się na sesję masażu. Wanna ma dysze wodne na ściankach bocznych oraz jeden lub dwa dyfuzory mikropęcherzyków powietrza.

wannaTECHNOLOGIA NATURALAIR Mikropęcherzyki powietrza, do 100 razy mniejsze niż pęcherzyki powietrza wytwarzane przez system dysz powietrza, nasycając wodę, zamieniają ją w miękką mieszankę i nadają jej wygląd delikatnej kąpieli mlecznej. Przywierają do skóry, usuwając zanieczyszczenia, martwe komórki i sebum. Miękkie uczucie na skórze utrzymuje się przez cały dzień i wystarczy tylko 20 minutowa sesja, aby uzyskać efekt maksymalizujący korzyści. Tlen uwalniany przez system Natural Air stymuluje produkcję kolagenu, ważnego białka w naszym organizmie, które odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu narządów i tkanek. Zwiększenie ilości kolagenu spłyca zmarszczki i wygładza skórę, aby przywrócić jej witalność.

CHROMOLIGHT Ożyw swoje chwile relaksu dzięki wielokolorowemu światłu rozproszonemu w wodzie w wannie. Relaksujący, energetyzujący lub zachwycający... możesz zmieniać kolory lub wybrać preferowany kolor.

BLUETOOTH Połączenie Bluetooth umożliwia podłączenie Twojego smartfona, tabletu lub komputera do wanny, aby odtwarzać swoją muzykę. Możesz kontrolować swoją muzykę z urządzenia. Technologia Bluetooth jest używana w wannach Divina i Sense.

CISZA Kąpiel z hydromasażem to wyjątkowy moment, który pozwala w pełni oddać się dobremu samopoczuciu. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na komfort dźwięku. Pompy i dmuchawy naszych wanien są zaprojektowane tak, aby Zachować spokój podczas balneoterapii i dać się ukołysać delikatnym dźwiękiem płynącej wody.

AUTOMATYCZNE OPRÓŻNIANIE Wszystkie nasze systemy Air są wyposażone w automatyczny system suszenia, który jest aktywowany gdy wanna jest opróżniana w celu przeczyszczenia obiegów powietrza i usunięcia wszelkich pozostałości wody i zanieczyszczeń.

SYNTEK Ten wzmocniony materiał syntetyczny pozwala nam tworzyć różnorodne projekty. Jest przyjemny w dotyku i łatwy w użyciu, pielęgnuje, ma doskonałe właściwości izolacyjne i zapewnia wyjątkowy komfort, ponieważ szybko przystosowuje się do temperatury wody do kąpieli. Powierzchnia Syntek jest naturalnie antypoślizgowa i gwarantuje optymalny chwyt. Testowane ze stopniem nachylenia powyżej 18° dla błyszczącego wykończenia i 24° dla matowego wykończenia, nasze wanny spełniają normy PN18 i PN24.

Dostępne w kolekcjach Divina, Sense, Classic i Comfort. Spytaj o ofertę wanien z hydromasażem w Twoim salonie Elements.

www.novellini.com