Strefa wellness we własnej łazience pomaga osiągnąć równowagę umysłu i ciała. Dlatego też warto zadbać o to, by przestrzenie kąpielowe szły z duchem czasu, a wykorzystane w nich wyposażenie było nowoczesne zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i designu. Poznaj nowe produkty do salonów kąpielowych od marki Roca i stwórz idealną przestrzeń relaksacyjno-higieniczną!


Wyjątkowy komfort w łazience z wanną i strefą prysznicową


Projektując nową łazienkę lub planując remont starej, nie warto iść na kompromis. A jako że możliwość odprężenia się i codziennego relaksu dobroczynnie wpływa na stan kondycji psychicznej i fizycznej, nurt wellness coraz częściej gości w domowych łazienkach. 

 

elegancka i nowoczesa wanna

 

Wśród nowości produktowych marki Roca znajdziesz zarówno wygodne wanny, jak i wyjątkowe brodziki do stref natryskowych. Dzięki temu możesz zaaranżować salon kąpielowy spełniający wszystkie Twoje potrzeby – pragnienie długiego wypoczynku w gorącej wodzie, na której unosi się gęsta piana, czy konieczność zażycia szybkiego prysznica, w szczególności w trakcie bardzo pracowitego tygodnia.


Wanny Roca na 2020 rok – elegancja i wygoda


Wybór wanny będzie miał olbrzymi wpływ nie tylko na komfort użytkowy, ale i design całej łazienki. Dlatego też warto zastanowić się, jaki model najlepiej uzupełni przestrzeń. Poznaj nowe modele wanien Roca już teraz:

  • Maui Square i Round – wolnostojące wanny, które perfekcyjnie zaprezentują się w centralnym miejscu salonu kąpielowego. Piękne, nowoczesne i komfortowe. Wykonane z materiału Stonex®, mają bardzo cienkie ściany, co nadaje całym bryłom lekkość, ale jednocześnie są bardzo trwałe, solidne i bezpieczne w użyciu. Wybierz prostokątną lub owalną wersję produktu, by uzupełnić swoją łazienkę spójnym wyposażeniem.
  • Spiro – ta wanna przeznaczona jest do zabudowy i w niczym nie przypomina lekkich projektów Maui. Przeciwnie, bryła produktu jest tutaj dość odważna i wyraźnie zarysowana. Grube ranty tworzą funkcjonalne półki odkładcze, a niecka jest ukształtowana tak, by z jednej strony można było wygodnie siedzieć podczas kąpieli, a z drugiej komfortowo się położyć.

 

nowoczesna łazienka z produktami Roca

 

  • Linea Slim – akrylowe wanny wyposażone w bardzo cienką, zaledwie 15-milimetrową krawędź dostępne są w odświeżonej wersji we wszystkich wymiarach – dzięki temu bez trudu wybierzesz najwygodniejszy dla siebie model, a także dopasujesz wannę do wielkości swojej łazienki.
  • Savai – w przypadku tych wanien z akrylu możesz dowolnie wybrać nie tylko interesujący Cię wymiar, ale również symetrię produktu. Tę wyznaczają bowiem odpływ i przelew, które w jednym przypadku umiejscowione zostały przy krótszej, w drugiej zaś przy dłuższej ścianie.
  • Eternity Corner – wanny stworzone do montażu w narożnikach pomieszczeń. Choć większość narożników w tych wannach ma ostre krawędzie, wystarcza jeden zaokrąglony narożnik, by cała wanna zyskała na lekkości. Model ten dostępny jest w wersji prawej i lewej.
  • Tampa – antypoślizgowa wanna prostokątna o dość szerokich rantach dostępna jest w dwóch rozmiarach. Wykonana z żeliwa i wykończona emalią, nawiązuje do dawnych projektów wanien.


Nowoczesne brodziki Roca – minimalizm w pełnej krasie


W kategorii brodzików na 2020 rok marka Roca stawia na rozwiązania bardzo nowoczesne. Ultracienkie brodziki, które można zamontować na posadzce lub zlicować z podłogą to idealny wybór dla każdego, kto chce stworzyć strefę natryskową w stylu walk-in lub po prostu zadbać o codzienny komfort szybkich kąpieli pod prysznicem.

 

kabina prysznicowa walk-in

 

Brodziki Cratos dostępne są w aż pięciu kolorach i dziesięciu rozmiarach do wyboru. Są wysokie na 35 mm, wyposażone w niewidoczny syfon i mają antypoślizgową strukturę. Są eleganckie i w pełni funkcjonalne, a dzięki wielu wersjom bez trudu dopasujesz brodzik Cratos do swojej łazienki.
Jeszcze więcej możliwości dadzą Ci brodziki Aquos, które oferują sześć wariantów kolorystycznych (w tym zupełnie nowy odcień Mokka) oraz trzynaście rozmiarów. Możesz wybrać pokrywę odpływu, która lepiej skomponuje się z Twoim wnętrzem – stalową lub w odcieniu brodzika.
Brodziki Terran są dobrze znanymi modelami marki Roca, a to ze względu na ich efektowny design, niespotykaną fakturę dna oraz osiem wersji kolorystycznych. Do znanych już produktów dołączyły też brodziki o szerokości 100 cm, dzięki którym stworzysz dużą i wygodną przestrzeń kąpielową.
Z nowościami Roca Twoja łazienka zyska strefę kąpielową, o jakiej zawsze marzyłeś. Poznaj wszystkie produkty i skomponuj własną przestrzeń wellness!