Remontowanie starej lub urządzanie nowej łazienki otwiera przed Tobą nowe możliwości aranżacyjne. Warto rozejrzeć się za wyposażeniem na miarę XXI wieku, które na równi zachwyci swoją funkcjonalnością i wyjątkowym designem. Jednym z takich produktów z pewnością okaże się nowość z rodziny TECE, czyli toaleta myjąca TECEone. Co warto o niej wiedzieć?


Postaw na higienę i komfort z toaletą myjącą TECEone


Choć jeszcze kilkanaście lat temu bidet w polskich łazienkach był rzadkością, dzisiaj coraz chętniej sięga się po rozwiązania ułatwiające utrzymanie idealnej higieny. I choć dodatkowy element ceramiki sanitarnej umiejscowiony tuż obok WC jest najpopularniejszym sposobem na odświeżenie się, po piętach depczą mu także innowacyjne, bardzo nowoczesne elementy wyposażenia, takie jak toaleta myjąca TECEone.

 

nowoczesna toaleta myjąca

 

Urządzenie łączące w sobie funkcję miski WC z bidetem to rozwiązanie pełne zalet pod każdym względem. Bezsprzecznie taka toaleta musi znaleźć się w każdej, nawet najmniejszej łazience, a teraz, dzięki modelom z opcją mycia, zastąpi również bidet.


Najwyższa estetyka toalety myjącej TECEone


Na pierwszy rzut oka toaleta myjąca TECEone wygląda zwyczajnie. Przeznaczona jest do montażu ściennego, ma bardzo uproszczony kształt i minimalistyczną formę oraz jest uzupełniona standardową deską sedesową – wzorcowa miska WC do nowoczesnej łazienki. Co więcej, ma kompaktowe wymiary, więc na początku trudno podejrzewać, że kryje się w niej tak wiele. Dopiero drobne elementy sterujące umieszczone po obu bokach toalety TECEone zdradzają, jakie możliwości ma ten wyjątkowy produkt.

 

elegancka łazienka z myjącą toaletą

 

Dzięki prostej stylistyce toaleta myjąca TECEone łatwo dopasowuje się do rozmaitych wystrojów otoczenia – dobrze zaprezentuje się w industrialnej łazience, ale i odnajdzie się we wnętrzach utrzymanych w ciepłych barwach i wykończonych klasycznymi dodatkami. Wymiary ceramiki również mają znaczenie – mała toaleta myjąca sprawdzi się w pomieszczeniu każdych rozmiarów!


Poznaj wszystkie funkcje TECEone


Toaleta myjąca TECEone zaskakuje wysoką funkcjonalnością – produkt został zaprojektowany z myślą o współczesnym użytkowniku, a więc zapewnia wysoki komfort użytkowy, łatwy montaż i niezbędne opcje działania. Czego możesz się spodziewać po WC TECEone?

  • Regulator ciśnienia wody – dzięki pierwszemu pokrętłu ustawisz strumień wody tak, by spełniał Twoje oczekiwania. Każda kolejna osoba korzystająca z toalety myjącej TECEone może indywidualnie zmieniać ciśnienie względem własnych potrzeb.
  • Regulator temperatury – drugie pokrętło pozwala na łatwe zmienianie temperatury wody myjącej. Maksymalna temperatura to 38°C, więc ryzyko przypadkowego oparzenia się jest w tym przypadku wyeliminowane, a jednocześnie możesz liczyć na przyjemną, idealnie ciepłą wodę do mycia.
  • Doskonała higiena – toaleta myjąca TECEone to poczucie świeżości i idealna czystość nie tylko dla Ciebie. Produkt został bowiem zaprojektowany tak, aby sam w sobie także był zawsze higieniczny. Jest to możliwe dzięki samoczyszczącej się dyszy i zastosowaniu bezkołnierzowej konstrukcji miski WC – brak rantu to brak miejsca, w którym mogłyby się gromadzić zabrudzenia i bakterie!
  • Dopasowana deska sedesowa – do zestawu z toaletą myjącą TECEone dołączona jest idealnie dobrana deska, zapewniająca wygodę używania miski WC. Dzięki mechanizmowi Soft-Close zamyka się bezgłośnie, miękko i delikatnie, więc nie zaburzy Twojego spokoju podczas porannej toalety.

 

TECEone - myjąca toaleta

 

Tym, co wyróżnia toaletę myjącą TECEone na tle innych produktów tego typu, jest to, że nie potrzebuje ona podłączenia do energii elektrycznej, by prawidłowo pełnić swoją funkcję! Ciepła woda pobierana jest bezpośrednio z instalacji wodnej, a sterowanie parametrami strumienia odbywa się mechanicznie. Dzięki temu podłączanie toalety TECEone jest wyjątkowo proste, a korzystanie z niej ekologiczne. Nie musisz się martwić dodatkowym zużyciem prądu oraz instalacją dodatkowych podgrzewaczy wody. Taki system jest więc komfortowy i w pełni bezpieczny dla Ciebie i pozostałych domowników.
 

Polecane produkty