Codzienne kąpiele pod prysznicem to prawdziwa przyjemność – strugi wody masują skórę i pomagają się odprężyć, a staranny, nowoczesny design tworzy klimat sprzyjający relaksowi. Wszystko to osiągniesz we własnej łazience, jeśli zdecydujesz się na powierzchnie prysznicowe Kaldewei – dlaczego warto je wybrać?

Obniżony montaż brodzika – dlaczego jest tak ważny?


Czy wiesz, że brodziki Kaldewei mogą być skompletowane z obniżonymi nośnikami, a dzięki temu ich powierzchnia stanie się zlicowana z posadzką? Za ich pomocą możliwe stanie się zatem stworzenie strefy prysznicowej walk-in, którą docenisz z wielu względów. Przede wszystkim taka konstrukcja jest bardzo wygodna w użytku – brak wysokiego progu ułatwi Ci codzienne wchodzenie i wychodzenie z kabiny prysznicowej, ale to będzie miało o wiele większe znaczenie dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz dzieci mieszkających w Twoim domu. Dla nich niskie brodziki Kaldewei to być albo nie być w kwestii codziennej higieny osobistej – zadbaj, by kąpiele przestały być dla nich wyzwaniem!

 

brodziki kaldewei

 

Niewątpliwą zaletą takich rozwiązań są także walory wizualne – zespolone z podłogą brodziki zaprezentują się bardzo efektownie, nowocześnie i minimalistycznie. Prosta forma produktów Kaldewei świetnie wpisuje się w stylistykę najnowszych trendów łazienkowych, ale jednocześnie pozostawia spore pole do manewru – do brodzików możesz dobrać dowolne rozwiązania wykończeniowe. Od zasłonek, poprzez pojedyncze ścianki prysznicowe, aż po pełne kabiny, zgodnie z własnymi oczekiwaniami.


Brodziki Kaldewei – piękne, funkcjonalne i w wielu rozmiarach


Powierzchnie prysznicowe Kaldewei każdy jest w stanie dopasować do potrzeb. Wynika to przede wszystkim z szerokiej dostępności różnych modeli brodzików i ich rozmiarów. Oferujemy zarówno brodziki kwadratowe, jak i prostokątne, z odpływem umieszczonym centralnie, u góry lub w narożniku, z osłoną odpływu metaliczną lub w kolorze brodzika. Spośród oferty Kaldewei coś dla siebie znajdą zarówno osoby stające przed zadaniem wyposażenia małej łazienki, jak i te tworzące komfortowe salony kąpielowe i mające do dyspozycji nieograniczone miejsce na strefę natryskową. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie produktów będziesz w stanie zrealizować wszystkie swoje marzenia odnośnie wykończenia łazienki.

 

niski brodzik

 

Warto też wspomnieć o brodzikach wykończonych powierzchnią antypoślizgową. Możesz zdecydować się na wersję całkowicie pokrytą wypustkami lub jedynie częściowo – w centralnym fragmencie brodzika. W tak prosty sposób zyskasz pewność, że wszyscy domownicy będą mogli wziąć kąpiel w bezpiecznej przestrzeni. Do brodzika możesz też dobrać system uszczelnienia brodzika FLEX oraz zestaw mat wyciszających do brodzików – dzięki tym akcesoriom zadbasz o pełną funkcjonalność strefy natryskowej!


Brodziki Kaldewei – do wyboru, do koloru


Brodziki na miarę XXI wieku muszą być nie tylko doskonale funkcjonalne i praktyczne, ale też powinny wyróżniać się walorami estetycznymi i wpisywać się w konwencję wystroju przyjętą w domowej łazience. Ma to szczególne znaczenie w przypadku brodzików zlicowanych z posadzką w łazience. Bawiąc się dostępnymi kolorami płytek i samych brodzików możesz bowiem stworzyć powierzchnię, która będzie doskonale zgrana odcieniami, albo też wręcz przeciwnie – wyeksponować strefę prysznicową mocnym, efektownym kontrastem. 

 

niski brodzik w różnych kolorach

 

Osiągnięcie dowolnego efektu z brodzikami Kaldewei nie będzie trudne – oprócz tego, że do wyboru masz sporo modeli w wielu rozmiarach, możesz też przebierać spomiędzy szerokiej palety odcieni, w jakich dostępne są produkty marki. Od czystej bieli, przez nieco ciemniejsze beże i szarości, aż po zdecydowane barwy brązów, czerni i grafitu. Warto zaznaczyć, że gama kolorystyczna w tym przypadku jest zorientowana na minimalizm i elegancję, a zatem sięgając po brodziki Kaldewei, łatwo dodasz klasy swojej łazience.
Pamiętaj, że strefa prysznicowa powinna dbać o Twój komfort, ale i zapewniać przyjemne doznania estetyczne – wybierz Kaldewei i ciesz się pełnym pakietem wrażeń w czasie kąpieli.