Z nostalgii do klasyki

Kolekcji mebli łazienkowych LOUIS to produkty stworzone z tęsknoty za minionym światem, pełnym przyjaznych form, dekoracyjnych i precyzyjnych geometrycznie. Z chęci powrotu do świata dekoracji i finezji, odkrywanej w codziennych przedmiotach, wykonanych ręką najwyższej klasy rzemieślnika.Forma w designie zawsze ma znaczenie. Cenimy rozwiązania, które oprócz walorów funkcjonalnych, potrafią nas zachwycić estetyką a przy okazji wywoływać emocje. Spokój, poczucie harmonii i radość są zawsze mile widziane. Nasi projektanci doskonale zdają sobie z tego sprawę, stąd w kolekcjach mebli łazienkowych ORiSTO tak chętnie sięgają po wypracowane latami sprawdzone rozwiązania i nadają im nowoczesną formę. Bo klasyka jest zawsze w cenie i zawsze się obroni.

MONTEBIANCO – kolekcja, która roztacza czar

Kolekcja mebli łazienkowych MONTEBIANCO może się wydawać na pierwszy rzut oka oszczędna w formie, prosta i na wskroś klasyczna. Tak naprawdę w tym tkwi jej siła i niezwykły czar, który potrzebuje trochę czasu, by w pełni zadziałać. Jak już tak się stanie, zostajemy pod jego wpływem na zawsze. Pracowało na to kilka pokoleń rzemieślników - stąd forma kolekcji jest dopracowana do perfekcji. Charakteryzuje ją dyskretny urok, który urzeka i wprowadza w całe pomieszczenie spokój i tak pożądaną harmonię. W dzisiejszych zabieganych, nerwowych czasach odczuwamy tęsknotę za prostotą, nienachalną elegancją i wdziękiem. Dzięki kolekcji MONTEBIANCO, taką kolebkę spełniającą te pragnienia, odnajdujemy w łazience.

montebianco meble

Klasyczna aranżacja z nutką glamour

Aranżacja łazienki w klasycznym stylu jest zawsze dobrym pomysłem. Szczególnie wtedy, gdy zależy nam stworzeniu pomieszczenia, które stanie się azylem spokoju, którego może nam nieco brakować na co dzień. Dyskretna elegancja mebli z kolekcji MONTEBIANCO stwarza okazję do stworzenie łazienki w ponadczasowym, klasycznym stylu. Znajdujemy w niej starannie dopracowane proporcje i detale, które przywodzą na myśl czasy tradycyjnych wartości i estetyki, wprowadzając ład, balans i harmonię do naszego życia. Po prostu wszystko jest na swoim miejscu. Mamy to do czego tęsknimy, czego nam brakuje i co nas dopełnia.

oristo montebianco

Piękno odporne na upływ czasu

Estetyka mebli jest bardzo istotną kwestią, bo odczuwamy ją na co dzień. Widzimy, podziwiamy i cieszymy się nią. Towarzyszy temu oczywiście szereg emocji. Warto mieć jednak świadomość, że to nie wszystko. Równie ważne jest to, czego nie widzimy teraz, ale odczujemy za parę lat - trwałość! Prawdziwe piękno jest odporne na upływ czasu. Urzeka przez lata nie tylko na chwilę. Dlatego w kolekcji mebli łazienkowych MONTEBIANCO tak ważną kwestią jest precyzja wykonania, sięganie po sprawdzone przez lata rozwiązania a przy okazji stosowanie nowoczesnych procesów produkcyjnych. Termin “klasyczne’, czyli ponadczasowe w ORiSTO nie odnosi się tylko do kwestii wizualnych.

Wygodna konfigurowalność kolekcji

Kolekcja MONTEBIANCO jest częścią platformy rozwiązań uni czyli modułowych i uniwersalnych. Różnorodność dostępnych brył kolekcji, umywalek, blatów, nóżek oraz warianty uchwytów pozwalają stworzyć własną, dopasowaną do powierzchni łazienki konfigurację i aranżację.