Epidemia koronawirusa i społeczna kwarantanna pokrzyżowały Twoje plany związane ze stworzeniem wymarzonej łazienki? Wcale nie musi tak być – teraz udostępniamy dla Ciebie możliwość robienia zakupów w naszych salonach bez wychodzenia z domu! Możesz więc poczuć się bezpiecznie, a jednocześnie nie musisz rezygnować z planów zaaranżowania łazienki w nowoczesny i funkcjonalny sposób.


#zostanwdomu i kupuj online


W trosce o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych zachęcamy Cię do pozostania w domu. Nasze salony są jednak dla Ciebie ciągle otwarte, abyś mógł realizować swoje plany związane z wykończeniem, dekorowaniem i poprawianiem funkcjonalności łazienki. Skontaktuj się z nami, aby odnaleźć najlepsze produkty dla siebie – skorzystaj z pomocy doradców, którzy są do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz tylko część asortymentu dostępnego w salonach, dlatego tak ważne jest, aby w wyborze idealnego wyposażenia łazienkowego pomogli Ci specjaliści!

nowoczesna łazienka

Dzięki nim poznasz wszystkie najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania, dowiesz się, jakie masz opcje wykończenia małej i dużej łazienki, a także które produkty będą optymalne dla Twoich potrzeb. Co więcej, do Twojej dyspozycji pozostawiamy także usługi współpracujących z nami architektów i projektantów, którzy dodatkowo mogą pomóc Ci w wykreowaniu idealnych przestrzeni łazienkowych.

Zobacz, jak możesz się z nami skontaktować i złożyć zamówienie! 


Poznaj asortyment i wybierz produkty z salonu Elements


Zapoznaj się z produktami dostępnymi w salonach Elements, oglądając ofertę na naszej stronie internetowej, przeglądając gotowe aranżację lub kontaktując się z nami poprzez Skype lub WhatsApp. W ten sposób możesz przeprowadzić wideorozmowę z naszymi pracownikami i odwiedzić salon Elements, pozostając w domu. Taka wirtualna wizyta poszerzy Twoje horyzonty, pozwoli odkryć produkty, na które do tej pory nie zwracałeś uwagi, a także zainspirować się prezentacjami w naszych sklepach. Poznasz nasze nowości, katalogi, promocje i polecane produkty, a wszystko to będzie dla Ciebie dostępne z kanapy w domowym zaciszu. 

zamówienie krok 1zamówienie krok 2

Możesz też przygotować listę produktów, które Cię interesują, bezpośrednio na naszej stronie. Korzystaj ze schowka, by wszystkie pozycje znalazły się w jednym miejscu.

zamówienie krok 3

Gdy wszystkie interesujące Cię produkty znajdą się już w schowku, możesz wysłać do nas całą zawartość listy na dwa sposoby – generując plik PDF, który możesz wysłać do nas mailem albo poprzez formularz znajdujący się w schowku.
Na podstawie przygotowanej przez Ciebie listy oraz rozmów z doradcami przygotujemy dla Ciebie ofertę na miarę Twoich potrzeb.

Złóż zamówienie, a dostarczymy Ci je do domu!


Ofertę z interesującymi Cię produktami wyślemy na maila – szybko, bezkontaktowo i bezpiecznie. Pozostajemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie decyzyjnym – możesz dowolnie zmieniać zawartość zamówienia, a gdy będziesz już pewny, które produkty chcesz kupić, wystarczy, że potwierdzisz je mailowo.

 

łazienka w eleganckim stylu

 

Wówczas, również mailowo, wyślemy do Ciebie fakturę proformę do opłacenia przelewem – również bez wychodzenia z domu! Następnie, gdy płatność zostanie zaksięgowana, przejdziemy do kompletowania zamówienia i wyślemy je bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres. To takie proste!
Dzięki naszej ofercie możesz zachować zasady dystansu społecznego i nie musisz przez to rezygnować ze swoich planów odnowienia, wykończenia czy wyremontowania łazienki. Salony Elements pozostają dla Ciebie otwarte, ale Ty możesz korzystać z nich w pełni bezpiecznie, dbając o własne zdrowie, ale i kondycję całego społeczeństwa.