Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nowoczesna łazienka - Duravit Cape Cod

 

Nowoczesna seria Cape Cod, została zaprojektowana przez Philippe Starka dla marki Duravit. Rozmywa granice między przestrzenią zewnętrzną i wewnętrzną czyniąc przyrodę stałym elementem łazienki, z organicznymi formami i autentycznymi materiałami takimi jak prawdziwe drewno oraz innowacyjna ceramika. Cape Cod to nowa forma łazienki od Starka i Duravit, która stanie się miejscem odpoczynku dla oczu, ciała i duszy.

Cape Cod łączy w sobie twórczą oryginalność i ponadczasową nowoczesność, począwszy od cienkich, ceramicznych krawędzi umywalki przez imponującą mieszankę materiałów mebli aż po organiczną formę wanny.

Umywalka stawiana na blat jest dostępna w trzech formach: okrągłej, kwadratowej i owalnego trójkąta. Charakteryzuje ją niezwykle cienka, bo tylko 5 mm porcelanowa krawędź. Uzyskanie tak wąskiej krawędzi możliwe było dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału DuraCeram®.

W skład serii wchodzi również oryginalna szafka podumywalkowa. Elegancka konsola łączy chrom z białym połyskiem lakierowanych powierzchni mebla. Cape Cod to także wanny - wolnostojąca, przyścienne, dostępne dodatkowo w wersji z hydromasażem.

 

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ >