Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Aranżacja Łazienki - drewno w łazience

Social:

Łazienka w drewnie


Łazienka z elementami drewnianymi to coraz popularniejszy kierunek podczas aranżowania pomieszczeń łazienkowych. W naszej metamorfozie postanowiliśmy przedstawić Państwu połączenie drewna i betonu, uzupełnioną klasyczna bielą wyposażenia. Czy te materiały mogą czymś zaskoczyć? Oczywiście, że tak!

Dzięki zastosowaniu płytek drewnopodobnych (Evo Ceramika, seria Quebec Wood) o nietypowym rozmiarze (20x120 cm), imitującym deski, uzyskaliśmy stylową strefę prysznicową. Wyznaczona jest ona przez delikatną szybę prysznicową, która nie przytłacza wnętrza i czyni ją wizualnie większym. Całość dopełniają płytki wielkoformatowe w kolorze przetartego betonu w odcieniach – szarym i grafitowym, pięknie kontrastujące nie tylko z drewnem, ale także znakomicie komponują się z bielą dodatków i mebli z serii Vigour White oraz ceramiką Derby.

Modernistyczne oświetlenie staje się naturalnym uzupełnieniem nowoczesnej, wręcz minimalistycznej łazienki.  

Zastosowane materiały i elementy wyposażenia sprawiają, że nasze pomieszczenie jest nowoczesne, praktyczne oraz przestrzenne

.

 

łazienka w drewnie - strzelecka design

 

łazienka w drewnie2- strzelecka design

 

łazienka w drewnie3- strzelecka design

 

łazienka w drewnie4- strzelecka design

 

Projekt: Strzelecka Design

Zainspirowałeś się? 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Polecane produkty

Dozownik mydła stojący VIGOUR white
Dozownik mydła stojący VIGOUR white
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I MYDELNICZKI
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.