Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Aranżacja łazienki - ekonomiczna i funkcjonalna

Social:

ekonomiczna i funkcjonalna

Uświadomienie sobie jak często korzystamy z naszej łazienki, pokazuje jak istotna jest trwałość jej wyposażenia oraz poczucie komfortu podczas jej użytkowania. Średni czas jaki spędzamy w łazience wynosi około 1 godziny dziennie. Właściciele łazienki w stylu SPA spędzają w niej średnio 2,5 godziny dziennie. Tak więc, 4 osobowa rodzina spędza w niej około 1 825 godzin rocznie. To pokazuje, jak ważne w urządzaniu łazienki są trwałe, solidne i ekonomiczne rozwiązania, które są bezpieczne dla domowego budżetu. Wyposażając łazienkę, postaw na produkty charakteryzujące się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Aranżacja przestrzeni przy pomocy tańszych, najczęściej mniej solidnych alternatyw z biegiem czasu może okazać się nieopłacalna.

 

ekonomiczna i funkcjonalna

 

Ekonomiczne rozwiązania to również produkty oszczędzające wodę np. armatura z perlatorem lub moduł sanitarny z podwójnym spłukiwaniem. Jeśli budżet nie pozwala na zamontowanie wanny oraz prysznica, wcale nie musisz z rezygnować z jednego z nich. Wystarczy, że wybierzesz wannę wraz z parawanem nawannowym.

 

ekonomiczna i funkcjonalna

 

Funkcjonalna łazienka powinna być dopasowana do Twojego trybu życia. Najważniejsze jest to aby podczas wykonywania codziennej toalety towarzyszył Ci komfort a zastosowane produkty nie traciły swoich właściwości z biegiem czasu.

 

ekonomiczna i funkcjonalna

 

Powiedz naszym doradcom, czego oczekujesz i jaki tryb życia prowadzisz, a znajdziemy doskonałe rozwiązanie dla Ciebie – niezależnie od tego, czy marzysz o domowym spa dla singla czy też o dużej, wygodnej łazience dla rodziny z dziećmi.

 

ekonomiczna i funkcjonalna

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Polecane produkty

Gres Glaciar white
Gres Glaciar white
MONOKOLOR
Enmon
Mydelniczka wisząca VIGOUR derby
Mydelniczka wisząca VIGOUR derby
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I MYDELNICZKI
VIGOUR
Wanna prostokątna akryl Modo 75x170 cm
Wanna prostokątna Modo 170x75 cm
WANNY PROSTOKĄTNE
KOŁO

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.