Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Aranżacja łazienki - innowacyjna i zgodna z trendami

Social:

innowacyjna i zgodna z trendami

 

Współczesna łazienka powinna przede wszystkim nieustannie zaskakiwać swoją innowacyjnością, na którą składa się wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz wykończenie zgodne z aktualnymi trendami aranżacyjnymi. Do dzisiejszych łazienek coraz śmielej wkraczają nowoczesne rozwiązania w postaci inteligentnych systemów pozwalających np. na zapisanie ustawień dla wszystkich domowników w toaletach myjących. Deska sedesowa z funkcją mycia wyposażona w pilota jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkownika. Prysznic może umilić ulubiona muzyka płynąca prosto z słuchawki prysznicowej wyposażonych w funkcję Bluetooth, umożliwia ona również odebranie telefonu i rozmowę.

 

innowacyjna i zgodna z trendami

 

Kolejną ciekawą propozycją jest podświetlane lustro uruchamiane poprzez sensor z funkcją podgrzewania zapobiegającą parowaniu. Nieprzyjemnym zapachom w łazience można łatwo zapobiec dzięki stelażom z odciągiem. Można też zdecydować się na gotowy moduł sanitarny. Nowoczesne moduły są wewnątrz naszpikowane nowoczesną technologią - to nie tylko prostszy montaż, odciąg nieprzyjemnych zapachów, ale i np. różnokolorowe podświetlenie LED i inteligentne czujniki wykrywające użytkownika.

 

innowacyjna i zgodna z trendami

 

Nowoczesna łazienka to również zastosowanie materiałów o przedłużonej trwałości, takich jak np. konglomerat czy tworzywo TitanCeram. Innowacyjność współczesnych łazienek objawia się także w formie, która celuje w smukłe bryły i harmonijne, łagodnie poprowadzone linie. 

 

innowacyjna i zgodna z trendami

 

Moc innowacyjnych inspiracji aranżacyjnych znajdziesz, przyglądając się przygotowanym przez nas wystawom. Wybierz się na spacer wraz z naszym doradcą i pozwól nam znaleźć innowacyjne, a przy tym modne rozwiązania, które będą pasować do Twojej przestrzeni.

 

innowacyjna i zgodna z trendami


Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie Elements.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Polecane produkty

Szklanka wisząca Carbon
Szklanka wisząca Carbon
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I MYDELNICZKI
Nikles
Lustro z oświetleniem L-Cube
Lustro z oświetleniem L-Cube
LUSTRA I INNE
Duravit
Wisząca szafka podumywalkowa MyDay
Wisząca szafka podumywalkowa MyDay
SZAFKI PODUMYWALKOWE
Geberit
System natryskowy Techno-HB Fresh
Zestaw natryskowy Techno-HB Fresh
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Brodzik kwadratowy konglomerat 90x90 cm Terran
Brodzik kwadratowy konglomerat 90x90 cm Terran
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
Roca
Deska myjąca Sensowash Slim Me
Deska myjąca Sensowash Slim Me
DESKI I MISKI MYJĄCE
Duravit

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.