Aranżacja łazienki - mała łazienka

Social:

Aranżacja łazienki - mała łazienka

 

Aranżacja łazienki o niewielkim metrażu stanowi nie lada wyzwanie. Każdy centymetr ma znaczenie, dlatego też tak istotne jest funkcjonalne i sprytne rozplanowanie dostępnego miejsca – dzięki temu wnętrze nie tylko będzie przykuwać spojrzenia atrakcyjnym wyglądem, lecz również zapewni Ci optymalny komfort podczas korzystania z niego.

 

Aranżacja łazienki - mała łazienka

 

Odpowiednio dobrane meble łazienkowe ułatwią uporządkowanie przechowywanych kosmetyków, aby nie zajmowały cennego miejsca na niewielkiej ilości wolnej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem jest prysznic, zwróć uwagę na modelu typu wal-in bez brodzika wraz z składanymi do wewnątrz ściankami. Kochasz relaks w wannie? Nie musisz wybierać pomiędzy nią a prysznicem - postaw na parawan nawannowy. W optycznym powiększeniu łazienki mogą Ci też pomóc pewne triki. Przede wszystkim nie rezygnuj z ceramiki w nieco większym formacie – wbrew pozorom wybór bardzo małej umywalki może dać przeciwny od zamierzonego efekt. Dużą rolę odgrywa również lustro, które swoim odbiciem doda łazience wrażenie przestrzenności.

 

Aranżacja łazienki - mała łazienka

 

Warto postawić na jasne ściany, najlepiej wyłożone wielkoformatowymi płytkami, które dodatkowo spotęgują efekt optycznego powiększenia. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w urządzeniu małej łazienki? Poproś o pomoc naszego doradcę – z pewnością pomoże Ci on w znalezieniu funkcjonalnego rozwiązania wpisującego się perfekcyjnie w Twój gust.

 

Aranżacja łazienki - mała łazienka

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.