Magazyn Top Trendy zima 2020/2021 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Aranżacja Łazienki - Twoja strefa komfortu

Social:

Małe łazienki z jakimi mamy do czynienia w większości mieszkań w Polsce, muszą spełniać wiele funkcji. Bardzo często próby połączenia tych funkcji doprowadzają do sytuacji, w której trudno zapanować nad porządkiem i komfortem użytkowania.  Jesteśmy przekonani, że zaproponowana przez nas aranżacja, będzie dla Ciebie inspiracją do stworzenia naprawdę wyjątkowego pomieszczenia, które dzięki zastosowaniu kilku prostych rozwiązań, stworzy Twoją wyjątkową strefę komfortu.

 

Płytki wielkoformatowe

Aranżacja Łazienki -Twoja strefa komfortu 5

 

Przestrzenne powiększenie łazienki uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu niestandardowych płytek wielkoformatowych. Na podłodze i ścianach zastosowaliśmy płytki odwzorowujące naturalny kamień. To rozwiązanie ma jeszcze jeden ważny atut, otóż znakomicie komponuje się z płytkami imitującymi drewno, których użyliśmy w strefie prysznicowej.

 

Komfortowa strefa prysznicowa

 

Aranżacja Łazienki -Twoja strefa komfortu 6

 

Zaaranżowana przez nas strefa prysznicowa to połączenie płytek imitujących drewno oraz płytek EVO TEX ASH oraz TEX WHITE, które są spektakularnym połączeniem trójkątnego dekoru z imitacją delikatnej, lnianej tkaniny. To także miejsce na umiejscowienie dekoracyjnego grzejnika Marlin firmy Terma, który posłuży dodatkowo do suszenia ręczników kąpielowych. W tak zaprojektowanym miejscu, komfort porannego lub wieczornego prysznica zapewni najwyższej klasy system natryskowy Techno-HB Fresh Z marki Nikles. Składa się on z z systemu termostatycznego, głowicy prysznicowej oraz słuchawki ręcznej. Całość „zamyka” kabina walk-in Huppe Xtensa.

 

Poranna toaleta

 

Aranżacja Łazienki -Twoja strefa komfortu 7

 

Takie zagospodarowanie jednej z krótszych ścian łazienki pozwala nam na swobodne zagospodarowanie strefy, w której znajdzie się umywalka nablatowa wraz z baterią umywalkową Derby Style marki Vigour. Całość zamontowana jest na funkcjonalnej szafce podumywalkowej, w której znajdzie się dość miejsca na środki czystości, kosmetyki czy też komplet zapasowych ręczników. W naszej łazience oczywiście nie może zabraknąć wygodnej i ułatwiającej utrzymanie czystości miski wiszącej Derby marki Vigour.
W naszej łazience znajdzie się oczywiście miejsce na pralkę i elementy dekoracyjne, które uzupełnią naszą strefę komfortu i nadadzą wnętrzu indywidualnego charakteru. 

 

Aranżacja Łazienki -Twoja strefa komfortu 8

 

Projekt: Strzelecka Design

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.