Biel, złoto i prosty styl – sposób na nowoczesną łazienkę

Social:

Jasne łazienki nadal są w modzie. Aby zachwycały nowoczesnym charakterem, potrzebują jednak czegoś więcej niż higienicznie białe kafle na ścianach i posadzkach. Doskonale wie o tym pracownia projektowania wnętrz Format Design, która przedstawia swoją wizję łazienki w bieli.


Łagodne połączenie kolorów


W prezentowanym projekcie łazienki bezsprzecznie króluje biel. Pokrywa całą posadzkę i dominuje również na ścianach. Tam jednak ustępuje nieco pola innym barwom, nadającym otoczeniu nowocześniejszy wydźwięk – do nich należy ponadczasowa szarość oraz drewno, choć w nieco innej niż zazwyczaj formie. Płytki stylizowane na drewno nie mają tu bowiem kształtu deski, a ułożone są w efektowną mozaikę składającą się z niewielkich kwadratów.


W aranżacji tej warto przyjrzeć się szczegółom. Liczne detale w kolorze złota występują obok czarnych akcesoriów. Taki eklektyzm sprawdza się zaskakująco dobrze. Złoto przywodzi na myśl przepych i bogactwo, czerń zaś równoważy blichtr swoją nieskomplikowaną prostotą.

 

wizualizacja łazienki

 

Strefa umywalki – komfort dla dwojga


Łazienka nie jest duża, a ponieważ znajduje się na poddaszu, oferuje ograniczone możliwości aranżacyjne. Zespół Format Design bez trudu wydobył jednak z tej przestrzeni wszystko, co najlepsze. W pomieszczeniu zmieściła się duża, dwuosobowa umywalka, a obok niej, pod skosem, umieszczona została toaleta.


Takie połączenie jest dość naturalne i wyznacza podział łazienki na strefy – drugą z nich jest właśnie strefa kąpielowa stworzona z myślą o wszystkich domownikach.

 

wizualizacja łazienki

 

Dogodne kąpiele dla każdego


Wydzielenie salonu kąpielowego w małej łazience okazało się strzałem w dziesiątkę. W naturalny sposób pod skosem znalazła się przyścienna wanna, a naprzeciwko niej umieszczono sporą przestrzeń prysznicową. W takiej łazience możesz korzystać z ulubionej formy kąpieli.
Złote elementy armatury przybliżą Cię natomiast do poczucia ekskluzywności – pozwól sobie więc na chwilę zapomnienia w łazience pięknej i stawiającej na prosty, ale noszący znamiona luksusu design.

 

Umów się na spotkanie w salonie!


Projekt: Format Design
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.