Brąz i rośliny doniczkowe – naturalnie piękna łazienka

Social:

Spraw, by Twoja łazienka była nie tylko miejscem codziennej higieny i pielęgnacji – zadbaj o to, by stała się przestrzenią sprzyjającą relaksowi i odprężeniu. Jak to zrobić? Sprawdź propozycję od biura projektowego Pikada i przekonaj się, że łazienka może harmonizować z naturą!


Rośliny w łazience – idealne do nowoczesnych aranżacji


Uwielbiasz rośliny i otaczasz się nimi w salonie, sypialni i w korytarzach? Zastanów się nad zastosowaniem ich także w aranżacji łazienkowej! Dzięki nim pomieszczenie momentalnie stanie się cieplejsze w odbiorze, a przebywanie w nim będzie od teraz przyjemniejsze.

 

nowoczesna łazienka

 

Pamiętaj jednak, że doborowi roślin do łazienek muszą towarzyszyć odpowiednie kryteria. Kwiatki muszą lubić wilgoć i wysokie temperatury, na które będą narażone, kiedy Ty będziesz codziennie korzystać z prysznica i gorącej wody w umywalce. Dodatkowo, jeśli tak jak w przypadku prezentowanego projektu, w łazience nie ma okna, rośliny powinny być cieniolubne, a w łazience musi się znaleźć jasne oświetlenie LED, które będzie rekompensowało brak światła dziennego.


Aranżacja dbająca o poczucie przytulności


Decydując się na rośliny do łazienki, warto zaplanować spójny, naturalny wystrój całej przestrzeni. W tym przypadku taką aranżację kreują ciemne, brązowe meble z naturalnym rysunkiem drewna. Oprócz nich zastosowano tu także kafle w podobnym kolorze.

 

elegancka łazienka

 

Brązy i zieleń roślin uzupełniono szarościami – w tym przypadku nie prezentują się one jednak chłodno. Kompozycja kolorystyczna w całości tworzy nowoczesny, ale bardzo przytulny klimat pomieszczenia.


Funkcjonalność idąca w parze z designem


Jak widać, prezentowana łazienka nie jest przesadnie duża. Zadbano jednak w niej o komfort w każdej ze stref. We wnęce stworzono przestronny prysznic, obok którego znalazła się szeroka umywalka.

 

łazienka w drewnie

 

Dobrym pomysłem okazało się także umieszczenie toalety w najodleglejszym kącie – takie umiejscowienie sprawia poczucie intymności i dodatkowo akcentuje podział łazienki na różne strefy użytkowe.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Projekt: Pikada
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.