Ciepła i przytulna – łazienka w odcieniach brązu

Social:

Przytulna łazienka to większy komfort codziennego wykonywania czynności higienicznych. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy połączyć ze sobą odpowiednio ciepłe kolory i materiały i nieco zainspirować się naturą. Jak to zrobić? Podpowiada studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym Agata Chomiak i Maciej Ferenc.

ciepłe brązy w łazience

 

Brązy, beże i czerń – nowoczesność w łagodnym wydaniu

Przytulną atmosferę w łazience budują ciepłe kolory ziemi. Choć podstawową barwą w tym projekcie jest beż, stanowi on jedynie tło dla drewnianych akcentów w postaci mebli łazienkowych oraz ściany nad toaletą. Aranżację uzupełniają czarne, kamienne płytki na ścianie z miską WC i bidetem oraz dodatki w postaci grzejnika, lamp czy profili kabiny prysznicowej. Całość ma stonowany charakter, jednak nie sposób odmówić wnętrzu klasy i elegancji. Na uwagę zasługują także zielone akcenty – żywe rośliny dodatkowo podkreślają inspirację naturą i doskonale komponują się z zastosowaną paletą kolorów.

 

Pełna funkcjonalność niewielkiej łazienki

Strefa prysznicowa została wyraźnie oddzielona od reszty pomieszczenia, ponieważ umieszczona jest we wnęce – dzięki temu uzyskaliśmy sporo miejsca do wygodnej pielęgnacji ciała. Za ścianą znajduje się szeroka umywalka ze sporą półką na kosmetyki i akcesoria, a zaraz obok niej znajduje się wanna. Taki układ pozwolił na stworzenie w pełni funkcjonalnej przestrzeni łazienkowej i maksymalne wykorzystanie dostępnego we wnętrzu miejsca.

 

Relaksująca kąpiel w stylowym otoczeniu

Również otoczenie wanny utrzymane jest w beżach i brązach, a uwagę zwraca czarna armatura podtynkowa, która koresponduje z licznymi dodatkami w całym pomieszczeniu. Delikatne oświetlenie na ścianie pełni natomiast podwójną rolę – podkreśla efektowny design łazienki, ale też tworzy warunki sprzyjające pełnemu relaksowi w czasie kąpieli. Choć łazienka nie jest duża, zapewnia wszystko, czego można oczekiwać po domowej przestrzeni higieniczno-pielęgnacyjnej i świetnie wpisuje się we współczesne trendy aranżacyjne.

 

Projekt: Studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc

 

ciepłe brązy łazienka

 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.