Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ciepła i przytulna – łazienka w odcieniach brązu

Social:

Przytulna łazienka to większy komfort codziennego wykonywania czynności higienicznych. Aby osiągnąć taki efekt, wystarczy połączyć ze sobą odpowiednio ciepłe kolory i materiały i nieco zainspirować się naturą. Jak to zrobić? Podpowiada studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym Agata Chomiak i Maciej Ferenc.

 

ciepłe brązy w łazience

 

Brązy, beże i czerń – nowoczesność w łagodnym wydaniu

Przytulną atmosferę w łazience budują ciepłe kolory ziemi. Choć podstawową barwą w tym projekcie jest beż, stanowi on jedynie tło dla drewnianych akcentów w postaci mebli łazienkowych oraz ściany nad toaletą. Aranżację uzupełniają czarne, kamienne płytki na ścianie z miską WC i bidetem oraz dodatki w postaci grzejnika, lamp czy profili kabiny prysznicowej. Całość ma stonowany charakter, jednak nie sposób odmówić wnętrzu klasy i elegancji. Na uwagę zasługują także zielone akcenty – żywe rośliny dodatkowo podkreślają inspirację naturą i doskonale komponują się z zastosowaną paletą kolorów.

ciepłe brązy łazienka

 

Pełna funkcjonalność niewielkiej łazienki

Strefa prysznicowa została wyraźnie oddzielona od reszty pomieszczenia, ponieważ umieszczona jest we wnęce – dzięki temu uzyskaliśmy sporo miejsca do wygodnej pielęgnacji ciała. Za ścianą znajduje się szeroka umywalka ze sporą półką na kosmetyki i akcesoria, a zaraz obok niej znajduje się wanna. Taki układ pozwolił na stworzenie w pełni funkcjonalnej przestrzeni łazienkowej i maksymalne wykorzystanie dostępnego we wnętrzu miejsca.

 

ciepłe brązy łazienka

 

Relaksująca kąpiel w stylowym otoczeniu

Również otoczenie wanny utrzymane jest w beżach i brązach, a uwagę zwraca czarna armatura podtynkowa, która koresponduje z licznymi dodatkami w całym pomieszczeniu. Delikatne oświetlenie na ścianie pełni natomiast podwójną rolę – podkreśla efektowny design łazienki, ale też tworzy warunki sprzyjające pełnemu relaksowi w czasie kąpieli. Choć łazienka nie jest duża, zapewnia wszystko, czego można oczekiwać po domowej przestrzeni higieniczno-pielęgnacyjnej i świetnie wpisuje się we współczesne trendy aranżacyjne.

Projekt: Studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.