Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Ciepłe drewno i minimalistyczna szarość do nowoczesnej łazienki

Social:

Przed nowoczesnymi łazienkami stawiane są spore wymagania – funkcjonalność musi tu iść w parze z efektowną aranżacją, a najlepiej, jeśli wszystko to uda się osiągnąć na możliwie jak najmniejszej przestrzeni. Takie projekty nie są niemożliwe do stworzenia, co potwierdza propozycja od studia projektowego FABRYK-ART w zespole projektowym Agata Chomiak i Maciej Ferenc.

 

Ciepłe drewno i minimalistyczna szarość do nowoczesnej łazienki

 

Drewno i szarość – połączenie nowoczesności z przytulnością

Wykorzystanie drewna w łazience staje się coraz popularniejsze – materiał ten jest trwały, efektowny, a odpowiednio zabezpieczony także odporny na wilgoć. Współczesne trendy natomiast chętnie nawiązują do natury, zwracając uwagę na potrzebę kontaktu człowieka ze środowiskiem. Nie inaczej stało się w prezentowanym projekcie, gdzie drewniane akcenty uzupełniły szarość zastosowaną na ścianach i posadzkach, dodając ich surowemu, acz wysoce eleganckiemu charakterowi, nieco ciepła.

 

Ciepłe drewno i minimalistyczna szarość do nowoczesnej łazienki

 

Akcenty stanowiące o wystroju łazienki

Zarówno do ponadczasowej szarości, jak i ciepłego drewna, doskonale pasuje uniwersalna biel oraz odcienie zieleni. Ta pierwsza wykorzystana została klasycznie – ceramika sanitarna, grzejnik oraz liczne, drobniejsze dodatki mają jasną, elegancką barwę. Z kolei zieleń została potraktowana bardziej symbolicznie, co nie znaczy, że mniej efektownie. Niewielkie rośliny w strefie umywalkowej i nawiązujący do niej obraz nad toaletą ożywiają całe wnętrze, dodając mu nieco fantazyjności.

 

Ciepłe drewno i minimalistyczna szarość do nowoczesnej łazienki

 

Ekonomiczne zagospodarowanie łazienki

Warto zwrócić uwagę na ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej. Montaż wanny pod skosem pozwoliło na wykorzystanie miejsca w pomieszczeniu w pełni. Dzięki temu możliwe stało się wstawienie dużej, podwójnej umywalki i opatrzenie jej ciekawym lustrem, które za sprawą swojej wyjątkowej formy optycznie powiększa przestrzeń. W projekcie nie zabrakło również kabiny prysznicowej i bidetu – łazienka ma zatem całe wyposażenie niezbędne dla codziennego komfortu.

 

Projekt: Studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.