Czerń i złoto – nowa wizja łazienki glamour

Social:

Aranżacje łazienkowe najczęściej kojarzą się z higieną, elegancją i spokojem. Czy wiesz jednak, że taką koncepcję wnętrz można uzyskać nie tylko za pomocą jasnych barw? Studio projektowania wnętrz KS projekt udowadnia, że łazienka w czerni to wyznacznik nowoczesnej wytworności!

 

ciemna łazienka glamour

 

Zaskakująca elegancja w ciemnym wydaniu


Do tej pory czarne przestrzenie łazienkowe nie były popularne – efekt sanitarnej higieny uzyskiwało się zazwyczaj przy wykorzystaniu nieskazitelnej bieli. Ta nadal wykańcza ceramikę, poświadczając jej perfekcyjną czystość, jednak próżno szukać jej na ścianach i innych elementach wyposażenia wnętrza.

 

elegancka łazienka w ciemnych barwach

 

Zamiast niej główną rolę odgrywa tutaj czerń – głęboka, lecz poprzecinana złotymi żyłkami tworzącymi na płytkach ceramicznych marmurowy wzór. Co ciekawe, dzięki zachowaniu wolnej przestrzeni w pomieszczeniu łazienka nie jest przytłoczona ciemnymi barwami. Prezentuje się przestronnie, elegancko i szykownie, co z kolei zawdzięcza się bogatym dodatkom w kolorze złota.

 

czarny marmur w łazience

 

Łazienka, w której wszystko jest ozdobą


Użytkowe wyposażenie i niezbędne akcesoria pełnią w tym projekcie nie tylko funkcję praktyczną. Każdy drobiazg jest elementem kompozycji o ekskluzywnym charakterze. Złota armatura, złote lampy, złote uchwyty mebli, złoty stolik i złota rama lusterka. Wystrój łazienki zrealizowany został z niezwykłą konsekwencją, która przełożyła się na spójną i przyciągającą aranżację.

 

stylowa czerń do łazienki

 

Dużą rolę odgrywa także florystyczny motyw ścienny umieszczony nad wanną. Wielkie kwiaty pięknie wpisują się w odważną koncepcję nowoczesnej, acz eleganckiej łazienki, a starannie dobrana kolorystyka koreluje z całym otoczeniem.

 

florystyczne motywy do łazienki

 

Przemyślana kompozycja niestandardowego wnętrza


Choć prezentowana łazienka nie jest duża, udało się ją zaprojektować tak, by sprawiała wrażenie przestronnej i zapewniała użytkownikom maksimum wygody. Jak to osiągnięto?

 

pomysłowy układ łazienki - widok z góry

 

Strzałem w dziesiątkę okazało się wstawienie wanny pod dość ostry skos – bliskość sufitu nie przeszkadza tu jednak w zażywaniu wygodnych kąpieli. Resztę pomieszczenia zajęły natomiast umywalki, toaleta oraz bidet. Jak widać, nawet we wnętrzach o niestandardowym układzie można zaprojektować w pełni funkcjonalną i zachwycającą designem łazienkę.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Projekt: KS Projekt
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.