Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki

Social:

Łazienka bliska naturze, a jednocześnie w pełni funkcjonalna, elegancka i modna? Taki efekt można osiągnąć bardzo łatwo, stawiając na minimalistyczne rozwiązania w kolorach czerni, szarości i drewna. Zainspiruj się propozycją studia strzelecka design i zadbaj o komfort i estetykę w swojej łazience.

 

Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki

 

Fuzja barw bliskich naturze

Nowoczesne rozwiązania często stawiają na kontakt z naturą – nie inaczej jest w przypadku modnych aranżacji łazienek. W tym projekcie połączyliśmy ciepłe drewno na posadzce, ścianie przy oknie i meblach z odcieniami szarości na ścianach i obudowie wanny. Czerń występuje w roli detali uzupełniających wystrój otoczenia – znalazła się na drzwiach, blacie przy umywalkach, oświetleniu i kilku innych drobiazgach. Dzięki temu udało się osiągnąć zrównoważoną stylistykę o bardzo nowoczesnym i minimalistycznym charakterze.

 

Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki

 

Wanna czy prysznic? A może jedno i drugie?

Urządzanie łazienki często wymaga kompromisów – jednak w tym przypadku udało się zaspokoić potrzeby wszystkich domowników. W pomieszczeniu jest na tyle dużo miejsca, by wstawić zarówno wannę, jak i stworzyć dużą kabinę prysznicową typu walk-in. Jednocześnie nie trzeba było rezygnować z dużego okna sięgającego od posadzki niemal po sufit. Wpada przez nie duża ilość światła, dzięki czemu w łazience panują warunki sprzyjające pielęgnacji ciała i wykonywania zabiegów wymagających sporej precyzji. Uwagę zwracają także rozwiązania podtynkowe – subtelne, dodające łazience lekkości i doskonale nowoczesne.

 

Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki


Łazienka idealna dla par

W strefie umywalkowej znalazły się dwa stanowiska do pielęgnacji twarzy i rąk – taka przestrzeń została stworzona z myślą o wygodzie domowników. Już nie będzie problemu, gdy rano dwie osoby będą chciały umyć zęby w tym samym czasie, wykonać makijaż lub ogolić się – teraz można wspólnie wykonywać podstawowe czynności higieniczne. Takie rozwiązanie z pewnością docenią pary, które w tym samym czasie wychodzą rano z domu – to koniec ze sporami o łazienkę. Teraz możesz się cieszyć maksymalnym komfortem w pięknym otoczeniu.

 

Czerń, szarość i drewno do nowoczesnej łazienki

 

Projekt: Strzelecka Design

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.