Designerska łazienka w czerni. Nowa odsłona stylu glamour

Social:

Styl glamour jest jednym z najważniejszych trendów wnętrzarskich wszech czasów. Może mieć wiele odsłon – vintage, romantyczną, minimalistyczną, ale też supernowoczesną Ten ostatni wariant na pewno przypadnie do gustu zwolennikom bezkompromisowego designu i mocnych kontrastów kolorystycznych. Zobacz propozycję aranżacji przygotowaną przez studio MANOidea.

Glamour w innym wydaniu. Jak nowocześnie oswoić ten ponadczasowy trend w łazience?

Glamour to wnętrzarski styl bazujący na elegancji, przepychu i blasku. Ma zachwycać, budzić respekt, podkreślać prestiż, ale też umożliwiać komfortowe korzystanie z przestrzeni. Funkcjonalnie i stylowo urządzone przestrzenie dzięki szykownym materiałom i przemyślanej palecie odcieni stają się niezwykłą wizytówką domu. 

Estetyka glamour potrafi jednak zaskoczyć i wpłynąć na wyobraźnię zwolenników nieoczywistych rozwiązań. Coraz chętniej designerzy i styliści wnętrz łączą ją z zupełnie innymi stylami, na przykład romantycznym czy vintage. Prawdziwym objawieniem jest jednak glamour w absolutnie oszczędnej, minimalistycznej odsłonie, w której na pierwszy plan wysuwają się designerskie formy i mocne kontrasty kolorystyczne. 

Takie podejście do wystroju łazienki proponuje studio aranżacji wnętrz MANOidea w swojej wizualizacji. Powiedz sam – czy bezkompromisowe połączenie bieli, czerni i złota nie robi prawdziwego wrażenia?
 

Łazienka glamour w bieli i czerni

 

Czerń, złoto, biel – odważna aranżacja, obok której trudno przejść obojętnie

Efekt WOW w aranżacji MANOidea gwarantuje nasycenie wnętrza ilością czerni. Dzięki błyszczącym powierzchniom “marmurowego” gresu, a  także obecności złota, kolor ten nabiera klasy i wyrafinowania. Geometryczne, surowe formy przełamane zostały w tym wnętrzu eleganckimi żyrandolami, panelami ściennymi z trójwymiarową fakturą oraz… tapicerowanymi meblami rodem z salonu: komfortowym fotelem i pufą. Kto powiedział, że łazienka nie może być idealnym miejscem na popołudniowe odprężenie z aromatyczną kawą w ręku?

 
 

Elegancka łazienka glamour

 

Projekt: MANOidea

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.