Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Drewno i biel w małej łazience – efektownie i wygodnie

Social:

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej sięga się po rozwiązania nawiązujące do natury. Jak jednak wykorzystać drewno w pomieszczeniu o ograniczonym metrażu, by zachować w nim poczucie przestrzeni, a jednocześnie zadbać o doskonały wystrój pomieszczenia? Pomysł na to podsuwa studio strzelecka design!

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Efektowna aranżacja w bieli

Biel pasuje jak ulał do małych łazienek. Mocno rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia, a dobrze wykorzystana potrafi zdziałać cuda. Tak jak tutaj – duże, poziome, jasne płytki mocno rozszerzają wnętrze i korespondują z szufladami szafki podumywalkowej. W opozycji do nich staje biały grzejnik ustawiony pionowo, który nieco równoważy taką koncepcję ułożenia. Łazienkę uzupełnia biała umywalka o opływowych kształtach i podobny, acz wertykalny kosz na pranie. Na przeciwko umywalki znajduje się biała miska WC, a z boku bielą wyróżnia się niecka wanny. Białe kafelki otaczają pomieszczenie, by pośrodku spotkać się z okładzinami w kolorze drewna.

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Przełamanie aranżacji drewnem

Pomieszczenie uzupełnione zostało drewnianymi powierzchniami w nieprzypadkowy sposób. Aż trzy drewniane płaszczyzny łączą się ze sobą w jednym ciągu – poczynając od drzwi, poprzez posadzkę, aż po ścianę z oknem. Drewniane są również detale – blat szafki i po przeciwległej stronie listwa, na której znajdują się wieszaki. Wszystko to koresponduje z ażurowymi, złotymi lampami oraz srebrnym, metalicznym odcieniem armatury wannowej i umywalkowej, a także przycisku spłukującego do WC. Całość tworzy wyjątkową harmonię o nowoczesnym wydźwięku.

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Czarne detale wisienką na torcie

Cichymi bohaterami całej stylizacji są ledwo zauważalne, ale jednak dodające aranżacji wyrazistości, czarne elementy. Występują one tu w postaci listw oświetleniowych na suficie oraz okna z czarną ramą i żaluzjami. Dzięki tym detalom biel jest paradoksalnie mocniej podkreślona, a to za sprawą stworzonego, delikatnego kontrastu.

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Wanna trapezowa akryl Free Line 120x175 cm
Wanna trapezowa akryl Free Line 120x175 cm
WANNY PROSTOKĄTNE
Sanplast
Płytka ścienna Niveo
Płytka ścienna Niveo
MONOKOLOR
Enmon

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.