KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Drewno i biel w małej łazience – efektownie i wygodnie

Social:

W nowoczesnych łazienkach coraz częściej sięga się po rozwiązania nawiązujące do natury. Jak jednak wykorzystać drewno w pomieszczeniu o ograniczonym metrażu, by zachować w nim poczucie przestrzeni, a jednocześnie zadbać o doskonały wystrój pomieszczenia? Pomysł na to podsuwa studio strzelecka design!

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Efektowna aranżacja w bieli

Biel pasuje jak ulał do małych łazienek. Mocno rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia, a dobrze wykorzystana potrafi zdziałać cuda. Tak jak tutaj – duże, poziome, jasne płytki mocno rozszerzają wnętrze i korespondują z szufladami szafki podumywalkowej. W opozycji do nich staje biały grzejnik ustawiony pionowo, który nieco równoważy taką koncepcję ułożenia. Łazienkę uzupełnia biała umywalka o opływowych kształtach i podobny, acz wertykalny kosz na pranie. Na przeciwko umywalki znajduje się biała miska WC, a z boku bielą wyróżnia się niecka wanny. Białe kafelki otaczają pomieszczenie, by pośrodku spotkać się z okładzinami w kolorze drewna.

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Przełamanie aranżacji drewnem

Pomieszczenie uzupełnione zostało drewnianymi powierzchniami w nieprzypadkowy sposób. Aż trzy drewniane płaszczyzny łączą się ze sobą w jednym ciągu – poczynając od drzwi, poprzez posadzkę, aż po ścianę z oknem. Drewniane są również detale – blat szafki i po przeciwległej stronie listwa, na której znajdują się wieszaki. Wszystko to koresponduje z ażurowymi, złotymi lampami oraz srebrnym, metalicznym odcieniem armatury wannowej i umywalkowej, a także przycisku spłukującego do WC. Całość tworzy wyjątkową harmonię o nowoczesnym wydźwięku.

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Czarne detale wisienką na torcie

Cichymi bohaterami całej stylizacji są ledwo zauważalne, ale jednak dodające aranżacji wyrazistości, czarne elementy. Występują one tu w postaci listw oświetleniowych na suficie oraz okna z czarną ramą i żaluzjami. Dzięki tym detalom biel jest paradoksalnie mocniej podkreślona, a to za sprawą stworzonego, delikatnego kontrastu.

 

Drewno i biel w małej łazience

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.