Drewno w pastelowym otoczeniu – design perfekcyjnie dopasowany do małej łazienki

Social:

Pastelowa kolorystyka, jasne drewno, sporo światła – właśnie tak wyobrażamy sobie wnętrze idealnie zaaranżowanej, przytulnej łazienki o niewielkim metrażu. Zobacz wizualizację studia Strzelecka Design, która jest źródłem inspirujących rozwiązań do małego wnętrza. 

Jasne drewno w roli głównej

W projekcie studia Strzelecka Design na uwagę zasługuje przede wszystkim wybarwienie jasnego drewno – to ono nadaje wnętrzu ton i buduje tę niepowtarzalną, miłą i przytulną atmosferę. Taki materiał wcale nie musi być autentyczny! W tej wizualizacji wykorzystano imitujące do złudzenia drewno płytki gresowe Caesar Hike Nuance, które znalazły zastosowanie nie tylko na podłodze, ale i na ścianie. Ciepłe w odbiorze, zachowują przy tym pełnię funkcjonalności – są wytrzymałe na trudne warunki i łatwo je utrzymać w czystości. Odcień jasnej sosny doskonale komponuje się z szaro-beżowymi płytkami i bielą, tworząc kompozycję w sam raz nie tylko do niewielkiego metrażu.
 

Niewielka łazienka w drewnie

 

Tonacja taupe, biel i światło

Jasne drewno, nie tylko to prawdziwe, w towarzystwie pasteli nabiera szlachetności. Tak jest i tym razem – w projekcie Strzelecka Design pojawia się bardzo popularny w ostatnim czasie odcień taupe, czyli supermodny w ostatnim sezonie, a jednocześnie ponadczasowy szaro-beżowy kolor. Cała aranżacja absolutnie nie wydaje się monotonna dzięki pojawiającym się w niej fakturom: efekt naturalnego kamienia na płytkach czy słojów drewna, mozaika ułożona z miniaturowych kafelków na ścianie czy wreszcie mocniejszy akcent pasków na szafce pod umywalką skutecznie przeczą nudzie. Kto powiedział, że mniejsza łazienka nie może być urządzona z designerskim zacięciem?
 

Strefa kąpielowa w drewnie

 

Łazienka funkcjonalna, choć… niewielka

Kolorystyka czy zastosowane materiały to jeszcze nie wszystko. W przypadku tego projektu łazienki liczy się też funkcjonalność. Projektanci ze studia Strzelecka Design zadbali też o to, żeby wnętrze było praktyczne i komfortowe, dzięki takim rozwiązaniom, jak narożna wanna, umywalka nablatowa, która oszczędza miejsce w szafce pod spodem czy duże lustro, które optycznie powiększa przestrzeń i doświetla pomieszczenie. Zainspiruj się tymi pomysłami!
 

Drewniana łazienka w drewnie i pastelach

 

Projekt: Strzelecka Design

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.