Duża łazienka? Postaw na przestrzeń!

Social:

Łazienka o powierzchni 30 m² to prawdziwy luksus, ponieważ poczucie przestrzeni w łazienkach to rzadkość! Najczęściej te wnętrza są niewielkie, a każdy ich fragment starannie zagospodarowany. Jeśli jednak masz do dyspozycji duże pomieszczenie, sprawdź, jak możesz je urządzić – podpowiada Kapała Design!

 

duża łazienka

 

Ciesz się przestrzenią


Duża łazienka została podzielona na strefy, ale tak, by nie zamykać całkiem przestrzeni. Ścianka działowa z zamontowanymi na niej umywalkami nie zajmuje całej szerokości pomieszczenia, a jedynie jej część, pozostawiając wolne miejsce po bokach. Na posadzce i ścianach jest mnóstwo niezagospodarowanej powierzchni, a wielkość wnętrza dodatkowo podkreślają jasne barwy – gres w kolorze drewna ułożonego w jodełkę oraz płytki o łagodnym wzorze marmuru.

 

łazienka z widokiem na morze

 

W tym przypadku postawiono także na ogromne, rozciągające się na całą ścianę okna. Widok na morze pozwala się w pełni zrelaksować, wyciszyć i rozmarzyć.


Minimalizm pełen pragmatyzmu


Strefa kąpielowa została zrobiona z rozmachem, ale w minimalistycznym stylu. Zarówno wanna, jak i prysznic znajdują się na samym środku pomieszczenia. Wolnostojąca wanna od razu rzuca się w oczy i pozwala poczuć czekający Cię w czasie kąpieli luksus – pełne odprężenie z wyjątkowym widokiem na morze.

 

luksusowa łazienka

 


Z kolei strefa natryskowa jest nieco ukryta, mimo że znajduje się w centrum łazienki! Na „kabinę” składa się tu tylko jedna, całkowicie przejrzysta ścianka, a zamiast standardowych paneli prysznicowych, znajdziesz tu zamontowaną w suficie deszczownicę.


Dyskretna strefa toaletowa


Miska WC wraz z bidetem zostały oddzielone od reszty pomieszczenia – znajdują się po drugiej stronie ścianki działowej. Dzięki temu tworzą intymną, zaciszną strefę toaletową.

 

ekskluzywna łazienka

 

Na przeciwko ceramiki toaletowej znajdują się także szafki – niskie i utrzymane w białym kolorze, by zachować bardzo ascetyczny design całego otoczenia. W takiej łazience możesz poczuć się wyjątkowo – duża przestrzeń i efektowne wykończenie sprawią, że nie zechcesz z niej prędko wyjść.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

 


Projekt: Kapała Design

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.