Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Duża łazienka – Twoje domowe SPA

Social:

Mając do dyspozycji dużo miejsca do zaaranżowania łazienki, poszliśmy o krok dalej – zaprezentowany tu projekt pracowni eMeR design prezentuje prawdziwy domowy salon SPA, dzięki któremu możliwy jest pełen relaks w domowym zaciszu. W roli głównej występuje sauna, ale i pozostałe wyposażenie zadba o codzienny komfort użytkowników łazienki. 

 

łazienka z sauną


Domowe SPA – dla tych, którzy chcą więcej od życia

Kluczem do stworzenia łazienki spełniającej nawet wysokie wymagania użytkowników jest przestrzeń. To właśnie dzięki niej możliwe jest zaaranżowanie wnętrz o doskonałych właściwościach użytkowych i zapewniających maksymalny komfort zwykłych czynności pielęgnacyjnych. Jak widać, tutaj zastosowaliśmy rozwiązania, które zadowolą każdego z domowników. 

 

łazienka z sauną

 

Na pierwszy plan wysuwa się wolnostojąca wanna – piękne, obłe kształty i subtelna forma dodają otoczeniu stylistyki retro, którą podkreślają także kolory całej łazienki. Pełnia relaksu w wypełnionej wodą wannie ustępuje miejsca kabinie prysznicowej walk-in, w której możliwa jest z kolei pielęgnacja ciała w momentach, gdy nie ma czasu na moczenie się w wannie. Dopiero później dostrzegamy ją – saunę, w której odprężymy ciało i oczyścimy umysł.

 

łazienka z sauną

 

Sauna w łazience – kompleksowa pielęgnacja ciała i duszy
Kryjąca się za szklanymi drzwiami sauna wyłożona drewnem od razu przywodzi na myśl rytuały związane z oczyszczeniem. Nic dziwnego – seanse w saunie naprawdę pomagają usunąć z ciała toksyny i zadbać o doskonałą kondycję organizmu. Dodatkowo pozwalają też na pełen relaks umysłu.

 

łazienka z sauną

 

Szkło, drewno i złote detale
Ogólny odbiór łazienki z sauną jest bardzo przyjemny. Ciepły charakter otoczenia zapewnia duża ilość drewna – nie tylko w saunie, ale również na ścianie obok wanny czy na meblach łazienkowych. Dużą rolę w aranżacji odgrywa także szkło – razem z ciągiem luster nad umywalką sprawiają, że i tak duże już pomieszczenie, zapewnia dodatkowe wrażenie przestrzeni typowej dla luksusowych wnętrz. Kropką nad i stają się natomiast nieliczne, ale zwracające uwagę złote detale – one także podkreślą ekskluzywny charakter domowego Spa.

Projekt: eMeR design

 

 

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.