Elegancka biel – postaw na ponadczasowy design

Social:

Krzykliwe kolory i mocne kontrasty w aranżacjach łazienkowych nie są dla Ciebie? Na szczęście ponadczasowa klasyka zawsze jest w modzie! Sprawdź, jak wykończyć łazienkę w bieli, by prezentowała się nowocześnie i elegancko zarazem – podpowiada biuro projektowe Pikada.

 

elegancka łazienka

 

Higieniczna łazienka w dobrym stylu


Łazienka, w której dominuje biel, prezentuje się bardzo wytwornie, ale też stanowi najlepszy dowód na utrzymywanie przestrzeni w idealnej czystości, co dla wielu osób jest bardzo ważne. Higiena i elegancja zdecydowanie idą tu w parze, a każdy detal i dekoracja zostały starannie przemyślane, tak by nie zaburzyć sterylnego charakteru otoczenia.

 

biała łazienka

 

Opływowe kształty miski WC i umywalki, okrągłe lustro i łagodne formy doniczek perfekcyjnie uzupełniają jasną kolorystykę. Do ozdobienia łazienki wykorzystane zostały jedynie rośliny – stanowią one dodatek, który wtapia się w tło otoczenia, jednak nadając całości naturalniejszy charakter.


Wyjątkowy komfort użytkowy


Łazienka w bieli niezależnie od swojego faktycznego rozmiaru zawsze wydaje się bardzo przestronna – nie inaczej jest i w tym przypadku. Choć realnie nie ma w niej zbyt wiele miejsca, jest wyposażona kompletnie i zapewnia odpowiednią wygodę podczas codziennych czynności higienicznych.

 

komfortowa łazienka

 

W tym projekcie nie zdecydowano się na wstawienie i wanny, i prysznica. Zamiast tego postawiono jedynie na kabinę natryskową – ta jest bardzo duża, a tym samym zapewnia pełną swobodę ruchów każdemu, kto zechce wziąć prysznic.


Oświetlenie dopełniające aranżację


Efekt białej, olśniewającej łazienki dopełnia także starannie dobrane oświetlenie. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj świecąca rama lustra, której zadaniem jest nie tylko ciekawe udekorowanie przestrzeni, ale też zapewnienie optymalnych warunków do codziennej pielęgnacji twarzy.

 

nowoczesna łazienka

 

Uwagę zwracają także przysufitowe listwy oświetleniowe, dzięki którym łazienka prezentuje się nowocześnie i bardzo oryginalnie. Wszędzie dominuje jasne, zimne światło, które podbija sterylny charakter wystroju pomieszczenia. Jest ono zatem nastawione zadaniowo – to właśnie w takiej łazience wszelkie czynności pielęgnacyjne wymagające skupienia i precyzji wykonasz z dużą łatwością.

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Projekt: Pikada
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.