Elegancka łazienka w ciemnej odsłonie

Social:

Szukasz odważnej aranżacji do swojej łazienki? Nie boisz się wyjść poza sztampową wizję jasnej, higienicznej przestrzeni sanitarnej? W takim razie poznaj projekt Katarzyny Szpakowskiej, która bezkompromisowo łączy kolory, desenie i kształty, tworząc łazienkę jedyną w swoim rodzaju.

 

łazienka w ciemnych kolorach

 

Niezwykła gra kolorów kluczem do odważnej kompozycji


Zapomnij o jasnych, sterylnych aranżacjach łazienkowych – postaw na głęboką elegancję i wyróżnij swoją przestrzeń na tle innych. Katarzyna Szpakowska z dużą swadą postawiła na odcienie szarości, nie obawiając się sięgania nie tylko po jasne tonacje, ale chętnie wybierając również elementy wyposażenia w barwie grafitu czy nawet czerni.

 

elegancka łazienka

 

Ciemne, zdecydowane barwy uzupełnione zostały złotymi akcentami – przewijają się one w wykończeniach łazienkowej armatury, na dekorach płytek ściennych czy też w formie akcesoriów, takich jak wieszaki, uchwyty papieru oraz elementy lamp. Efekt? W nieoczekiwany sposób osiągnięto stylizację nawiązującą do glamour, jednak w bardzo nowoczesnym wydaniu.


Zabawa formą wyposażenia łazienkowego


W prezentowanej aranżacji nie bez znaczenia pozostają kształty budujące całą przestrzeń. W okolicy strefy umywalki postawiono głównie na okrąg – dowodem na to są lustra i lampy. Jednak same umywalki mają już bardziej zdecydowaną formę – połączone z długą szafką bardziej przypominają surowy monolit, co ciekawie prezentuje się w zestawieniu z subtelnymi okręgami.

 

elegancka łazienka z wanną

 

Uwagę przyciąga także trapezowy kształt wanny – w niczym nie przypomina ona klasycznych modeli wolnostojących znanych z dawnych projektów łazienek. Wyznacza natomiast zupełnie nową jakość w aranżacjach.


Komfort ponad wszystko


Niebanalny design łazienki to jedno – dla Ciebie i pozostałych domowników z pewnością ogromne znaczenie ma również fakt, czy przestrzeń łazienkowa zapewni Wam maksymalny komfort. W tym przypadku możecie na to liczyć.

 

piękna i funkcjonalna łazienka

 

W projekcie znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba – toaletę z bidetem, strefę umywalkową dla dwóch osób, wygodną wannę i przestronną przestrzeń prysznicową. Teraz możesz więc wykonywać czynności higieniczne i pielęgnacyjne w pięknym otoczeniu zorientowanym na komfort.

 

Umów się na spotkanie w salonie!


Projekt: Katarzyna Szpakowska
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.