KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Funkcjonalna łazienka na parterze

Social:

W domach jednorodzinnych główna łazienka najczęściej znajduje się na piętrze, jednak na parterze również można stworzyć dodatkową przestrzeń do pielęgnacji i higieny ciała. Dzięki temu problem wiecznie zajętej łazienki przez innych domowników się rozwiąże, a komfort zyskają tak członkowie rodziny, jak i ich goście. Pomysłowy projekt urządzenia łazienki na parterze proponuje studio strzelecka design.

 

Funkcjonalna łazienka na parterze

 

Kąpiel na parterze

Poranki w domach jednorodzinnych potrafią być stresujące. Rodzice szykują się do pracy, a dzieci do szkoły, a każdy ma potrzebę wykąpania się. Główna łazienka na piętrze może okazać się niewystarczająca, dlatego warto wygospodarować miejsce do umycia się także na parterze. Tutaj wybraliśmy kabinę prysznicową walk-in ze szklanymi, przesuwnymi drzwiami, zapewniającą sporo miejsca do wygodnej pielęgnacji. O komfort zadba tutaj bateria z deszczownicą, a unikalny design zapewnią wielkoformatowe płytki oraz płaski brodzik w odcieniach szarości.

 

Funkcjonalna łazienka na parterze

 

Odetchnij przed pracą

Mycie zębów i szykowanie się do wyjścia w łazience na parterze może sprawić ogromną przyjemność. Umywalka ustawiona przy oknie pozwoli się zrelaksować podczas obserwowania krajobrazu na zewnątrz. Nie oznacza to jednak, że w strefie umywalkowej nie wykonasz make-upu  - wystarczy, że skorzystasz z teleskopowego lusterka na ścianie lub tych umieszczonych na drzwiach szafki obok. Zwróć uwagę na wyjątkowy kształt umywalki, która nadaje rytm całej aranżacji otoczenia – solidna bryła prezentuje się oryginalnie, ale przy tym bardzo stylowo.

 

Funkcjonalna łazienka na parterze

 

Szarość i drewno – doskonały melanż o nowoczesnym sznycie

Ciemnoszare i jaśniejsze kafelki uzupełniają tutaj drewniane powierzchnie. Pełne drzwi oraz szafki wykorzystane w łazience są w dokładnie tym samym stylu i odcieniu, dzięki czemu tworzą ze sobą spójną całość. Udanie komponują się także z pozostałymi elementami wyposażenia, dodając pomieszczeniu efektownej naturalności. Tak wykończona łazienka na parterze może stać się Twoją ulubioną w całym domu!

 

Funkcjonalna łazienka na parterze

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.