Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Geometria w nowoczesnej łazience

Social:

Kółka, trójkąty, kwadraty – figury geometryczne chcąc nie chcąc, zawsze stanowią spory element wyposażenia łazienkowego. Jednak niektóre aranżacje wykorzystują z pełną premedytacją, co ma na celu osiągnięcie nowoczesnego, wyjątkowego wystroju wnętrza na miarę XXI wieku. Jednym z takich projektów jest propozycja od studio strzelecka design.

 

geometryczna łazienka

 

Geometryczne wzory w przestrzeni łazienkowej

Rozmaite wzory nawiązujące do geometrii to prawdziwy krzyk mody we wnętrzach stawiających na odważne, ale dobrze przemyślane rozwiązania. Odpowiednio wykorzystane motywy mogą stać się bardzo użyteczne, jeśli odpowiednio się je połączy. Widać to na przykładzie płytek posadzkowych, których wzór układa się w wydłużone romby, co pozwala na optyczne powiększenie niewielkiego pomieszczenia. Warto jednak zwrócić uwagę także na koła licznie zastosowane w projekcie – od okrągłej umywalki, przez okrągłe lustro, aż po mniej istotne dodatki, takie jak lampy, przycisk spłukujący WC czy deszczownica.

Wyrazista rola czarnych dodatków

Równie ważna, co w przypadku wzorów, jest rola gry kolorów, jaką stosuje się w pomieszczeniach łazienkowych. Klasyczne połączenie jasnych barw z ciemnymi to zawsze udany wybór. W tym przypadku brudna, nieco zamazana biel kafelków ściennych koresponduje z czarno-białymi płytami posadzkowymi, a całość uzupełniana jest z jednej strony śnieżnobiałą ceramiką sanitarną, z drugą zaś czernią ramy lustra, stelażu szafki podumywalkowej, przycisku spłukującego WC oraz profili kabiny prysznicowej.

Wygodnie i funkcjonalnie – pełnoprawna łazienka na małej powierzchni

Pomimo niewielkich rozmiarów, łazienka oferuje wszystko, co jest Ci potrzebne w codziennym życiu. Efektowna, podwieszana toaleta, wygodna umywalka z dużym lustrem oraz kabina prysznicowa walk-in wraz z deszczownicą tworzą zestaw prosty, acz wysoce funkcjonalny. Wszystkie elementy wyposażenia utrzymane są w minimalistycznym stylu, jednak zapewniają użytkownikom maksimum komfortu.

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Przycisk Trinnity M11V1
Przycisk Trinnity M11V1
PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE
Trinnity
Kabina prostokątna New Soleo Black 100x80 cm
Kabina prostokątna New Soleo Black 100x80 cm
KABINY KWADRATOWE I PROSTOKĄTNE
New Trendy

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.