Industrialna łazienka z cegłą w roli głównej

Social:

Styl industrialny to kolejny z trendów, który niezmiennie pobudza wyobraźnię estetów. Warto go zastosować w mieszkaniu, bo ma niepowtarzalny i niepokorny charakter, który podkreśli nietuzinkową osobowość osób korzystających z tak zaaranżowanych przestrzeni. Cegła w salonie? To oczywiste. Zobacz aranżację studia FORMAT HOME&DESIGN i zastosuj ją w łazience!
 
Aranżacja łazienki w stylu industrialnym

 


Cegła, metal, szkło

Jeśli mamy zdefiniować styl industrialny we wnętrzach, odniesiemy się przede wszystkim do materiałów, które dla tej estetyki są najbardziej charakterystyczne. Surowa cegła, ziemny w dotyku metal i nowoczesne szkło to trio, które zamieni każdą przestrzeń w loft rodem z pofabrycznych budynków w Nowym Jorku z lat 50., które teraz są najważniejszym punktem odniesienia dla projektantów i stylistów wnętrz. Designerzy ze studia FORMAT HOME&DESIGN też wykorzystali w swojej propozycji tę supermodną trójkę. Podczas jednak, gdy szkło i metal są dla aranżacji łazienek całkiem oczywiste, cegła stanowi ciekawy powiew nowych i wartych skopiowania tendencji. Kropka nad i? Ciemna kolorystyka, która wymaga odwagi, ale autentycznie robi wrażenie.

 

Surowo, ale przytulnie

Ceglane ściany, marmurowa posadzka, lustrzane powierzchnie, a do tego wszystkiego metalowe elementy jako zwieńczenie. Czy w przypadku takiej aranżacji w ogóle można mówić o komforcie? Jak najbardziej, czego dowodem jest wnętrze wymyślone przez FORMAT HOME&DESIGN. Zastosowanie mlecznego szkła, drewnopodobnego gresu w jasnym odcieniu oraz ciekawy flirt ceglanej i marmurowej faktury tworzą miłą dla oka całość, która sprzyja relaksowi. Wystarczy tylko spojrzeć na przygotowane przez utalentowanych projektantów wizualizacje, żeby poczuć ciepło i ponadprzeciętna wygodę. Plusem jest idealna organizacja łazienki, która też na nią wpływa!

 

Aranżacja łazienki z cegłą, szkłem i metalem w roli głównej

 

Projekt: FORMAT HOME&DESIGN

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.