KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Jasna łazienka w nowoczesnym wydaniu

Social:

Jak urządzić łazienkę, by podkreślić jej higieniczny charakter, a jednocześnie zadbać o nowoczesną stronę aranżacji? Jak pogodzić odważne dodatki i elementy wyposażenia z klasyczną ceramiką sanitarną, by zyskać wystrój o harmonijnym wydźwięku? O to wszystko zadbaliśmy w projekcie od studio strzelecka design!

 

Jasna łazienka w nowoczesnym wydaniu

 

Wyjątkowa gra płytek ceramicznych

Pierwszy rzut oka na prezentowany projekt łazienki zwraca uwagę na jasną, ale charakterną aranżację, w której olbrzymią rolę odgrywają kafelki. Co ciekawe, nie zastosowaliśmy tu klasycznego podziału na płytki podłogowe i ścienne, ale pozwoliliśmy wykorzystaliśmy zupełnie nową koncepcję. Od wejścia do pomieszczenia na wprost widzimy wielkoformatowe, jasnoszare płytki, które pokrywają całą podłogę i przenoszą się aż na równoległą ścianę i dodatkowo obudowę wanny oraz toalety i bidetu. Na ścianach prostopadłych znajdują się natomiast zupełnie inne rodzaje ceramicznych okładzin – nad umywalką i toaletą poziome, podłużne kafelki w ponadczasowej bieli, nad wanną zaś wzbogacone subtelnymi, szarymi dekorami.

 

Jasna łazienka w nowoczesnym wydaniu

 

Strefa kąpielowa w szarej strefie

W głębi pomieszczenia znalazło się sporo miejsca na umieszczenie zarówno wanny, jak i kabiny prysznicowej walk-in, która odpowiada najnowszym trendom i pasuje do wyszukanych aranżacji. Taki zestaw pozwolił zaspokoić oczekiwania zarówno tych, którzy podczas kąpieli stawiają na relaks i odpoczynek, jak i tych, którzy żyjąc w biegu, stawiają na szybkie, proste i wygodne rozwiązania, również w kwestii mycia się.

 

Jasna łazienka w nowoczesnym wydaniu

 

Detale wyróżniające przestrzeń łazienkową

Choć cała łazienka jest wyraźnie zdominowana bielą i szarością, nie sposób nie zauważyć tutaj detali delikatnie odmieniających wizerunek nowoczesnej przestrzeni w klasycznych barwach. Czerń pojawia się dość wyraziście w postaci podumywalkowej szafki, by dodatkowo podkreślić swoją obecność już o wiele subtelniej w profilach kabiny, grzejniku, lampie oraz ramie obrazu. 

Intrygujące okazuje się być także drewno – pod oknem z drewnianą żaluzją umieszczony został drewniany stołek i drewniany kosz na brudną bieliznę, które pięknie zamykają całą kompozycję ponadczasowych barw w tej łazience.

 

Jasna łazienka w nowoczesnym wydaniu

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.