Krem i kawa z mlekiem – dwa sposoby na najmodniejsze odcienie w aranżacji łazienki

Social:

Apetyczne i jednocześnie kojące zmysły odcienie kremowej bieli i jasnego, ciepłego beżu idealnie sprawdzają się w aranżacjach łazienek. Jak je zastosować w takim wnętrzu? Mamy na to aż dwa pomysły, przygotowane przez studio projektowe Strzelecka Design. Zobacz, co zaproponowali projektanci i stwórz modny wystrój swojej łazienki.
biała i beżowa aranżacja łazienki

 

Beż i biel w minimalistycznej odsłonie – łazienka w pierwszej odsłonie

Przyjemny w odbiorze odcień kawy z mlekiem z powodzeniem znajdzie zastosowanie w aranżacji stylowej łazienki – zwłaszcza w połączeniu z bielą i jasnym wybarwieniem sosnowego drewna. Jeśli chcesz wprowadzić taką tonację do swojej łazienki, zainspiruj się propozycją studia Strzelecka Design. Jego projektanci stworzyli aż dwa sposoby na zastosowanie modnej palety w tej samej łazience! W pierwszej odsłonie wnętrze nabiera minimalistycznego charakteru dzięki nowoczesnym meblom o gładkich frontach oraz jednolitym powierzchniom ścian i podłóg. Jedynie przy drzwiach wejściowych pojawia się awangardowy akcent w postaci wzorzystych kafelków. Cóż, odrobina szaleństwa nie zaszkodziła jeszcze żadnemu minimaliście!

 

Minimalistyczna łazienka z wanną Studio Strzelecka Design


 
Jasne odcienie w duchu boho – łazienka w drugiej odsłonie

W drugiej odsłonie, zaproponowanej przez studio projektowe Strzelecka Design, aranżacja nabiera przepychu, choć trudno mówić tu o eklektyzmie. Według projektantów wystarczy na większej powierzchni ściany zastosować desenie, prostokątne lustro zamienić na dwa owalne, a zamiast prostych lamp – zamontować takie o dowcipnej formie nawiązującej do świata zwierząt. W tym wariancie beż kawy z mlekiem i kremowa biel zyskują zupełnie nową funkcję – nie tylko koją zmysły, ale też stanowią kontrapunkt łagodzący inspirowane latami 70. wzory ceramiki na ścianie. Zwróć też uwagę na to, ile aranżacja zyskała na zmianie szafki podumywalkowej – chociaż wciąż jest prosta i biała, dekoracyjne uchwyty podkreślają boho nastrój panujący w tej przestrzeni.

 

Łazienka boho w jasnych odcieniach Studio Strzelecka Design

 

biała i beżowa aranżacja łazienki

 

Projekt: Studio Strzelecka Design

  

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.