Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Łazienka bliska naturze

Social:

Łazienka bliska naturze

 

Maksymalnie nowoczesna, ale jednocześnie mocno nawiązująca do natury łazienka, to jeden z trendów, który na dobre zagościł w domach i mieszkaniach. Nad tym zagadnieniem pochyliła się także Wrocławska Fabryka Wnętrz – zobacz, jak osiągnąć doskonałą równowagę w tworzeniu takiej aranżacji.

 

Łazienka bliska naturze

 

Mocna szarość, naturalne drewno – nieoczywisty mariaż do łazienki

Szarości cieszą się ogromną popularnością podczas wykańczania wnętrz już od wielu lat. Coraz częściej sięgamy jednak po jej mocne, zdecydowane odcienie. Podobnie w przypadku drewna – ponadczasową jasną deskę sosnową zastępujemy ciemniejszymi, odważniejszymi gatunkami o pięknie wyeksponowanym rysunku. Obie te zależności połączyliśmy, zyskując łazienkę wyjątkową – nowoczesną i naturalną zarazem. Zgodną z panującymi trendami, ale nie zapominającą o ludzkiej potrzebie kontaktu z przyrodą. Dla podkreślenia mocnego charakteru stylizacji postawiliśmy również na czarne dodatki – znajdziemy je m.in. w meblach, lampach i na grzejniku.

 

Łazienka bliska naturze

 

Moda i funkcjonalność na jednym poziomie

Kierując się trendami, nie zapomnieliśmy także o najważniejszym aspekcie każdej łazienki – funkcjonalności. Świadczy o tym starannie dobrane wyposażenie w postaci podwójnej umywalki oraz umieszczonym nad nią szerokim lustrem. Strefie umywalkowej wtóruje także kąpielowa, wyposażona w kabinę prysznicową walk-in, która dzięki przezroczystej ściance niemal stapia się z całym pomieszczeniem w jedno. Na uwagę zasługuje także toaleta – elegancka, podwieszana i z ukrytą w ścianie spłuczką.

 

Łazienka bliska naturze

 

Wyjątkowa gra świateł

W tak stosunkowo ciemnej łazience ogromną rolę będzie odgrywało światło. Ważne jest, aby we wnętrzu znalazło się przynajmniej jedno spore okno oraz liczne źródła światła. W tym przypadku objawiają się one w postaci delikatnych, zwisających lamp przy lustrze nad umywalką oraz głównego oświetlenia o bardziej dekoracyjnym charakterze pośrodku sufitu. Efektownie podświetlona została także toaleta – światło przenikające zza panelu maskującego spłuczkę i stelaż tworzy w łazience niepowtarzalny, nieco tajemniczy nastrój.

 

Projekt: Wrocławska Fabryka Wnętrz

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.