Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Łazienka dla gości – pełnia funkcjonalności na małej powierzchni

Social:

Małe pomieszczenie obok pokoju gościnnego można przeznaczyć na łazienkę dla gości. Dzięki temu odwiedzająca rodzina lub znajomi będą mogli cieszyć się doskonałym komfortem podczas dłuższego pobytu. O tym, jak funkcjonalnie i efektownie zaaranżować taką przestrzeń, dowiesz się od studia strzelecka design.

 

Łazienka dla gości

 

Strefa kąpielowa 2 w 1

Dla tych, którzy często goszczą w swoich progach bliskich zatrzymujących się na dłużej, nie jest oczywiste, czy do łazienki wstawić wannę, czy też prysznic. Preferencje gości mogą być różne, dlatego warto postawić na rozwiązanie łączące ze sobą obie opcje. W takiej wannie ze szklanym parawanem można się doskonale zrelaksować w gorącej wodzie, ale też szybko umyć pod natryskiem. Taki komplet łazienkowy jest nie tylko wysoce funkcjonalny, ale także efektownie się prezentuje, w szczególności w otoczeniu płytek imitujących drewno na ścianach i posadzkach.

 

Łazienka dla gości


Skosy w łazience – bez przeszkód dla aranżacji

Mała łazienka na poddaszu to często aranżacyjne wyzwanie, jednak w tym przypadku poradziliśmy sobie z nim bez trudu. Wanna z parawanem przytulona została do prostych ścian, a ustawienie obok siebie toalety i umywalki pozwoliło na sporą oszczędność dostępnej przestrzeni. Pod skośną ścianą wylądowały takie elementy wyposażenia, jak niski grzejnik, półki na akcesoria i kosmetyki na kółkach oraz… pralka z suszarką. Dlaczego znalazły się w tym pomieszczeniu?

 

Łazienka dla gości

 

Łazienka w roli pralni – funkcjonalność na każdy dzień

Skoro aranżujemy łazienkę dla gości, na co dzień z pewnością korzystamy z innej. W takim razie, aby pomieszczenie nie stało przez większość czasu bezużyteczne, można je jednocześnie wykorzystać w roli pralni. Dzięki temu w naszej głównej łazience nie będziemy musieli zastanawiać się, jak wkomponować duże i rzucające się w oczy sprzęty w starannie zaprojektowanej przestrzeni. Tym sposobem zyskamy wygodną i elegancką łazienkę dla gości, która w zwyczajne dni będzie dla nas równie użyteczna.

 

Łazienka dla gości

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.