Łazienka inspirowana latami 60. Tak można ograć ten popularny trend

Social:

Lata 60. znów wracają do łask, a wraz z nimi – mocne kolory, designerskie dodatki o geometrycznych kształtach czy lastryko. Jak ten trend oswoić we wnętrzu łazienki? Biuro projektowe JustDizajn dał temu najlepszy przykład w swojej wizualizacji. Zobacz szczegóły i zainspiruj się.

Swinging sixties we wnętrzach – lata 60. znów wracają do mody

Lata 60. bez wątpienia należały do jednej z najciekawszych pod kątem designu dekad w historii. Charakterystyczne dla niej kolory i ich połączenia, faktury, materiały czy szerzej – podejście do projektowania nie mają sobie równych i regularnie wracają do łask. W 2022 roku wśród najważniejszych wnętrzarskich trendów znów nie mogło zabraknąć nawiązania właśnie do lat 60. 

Płaszczyzny intensywnych kolorów, takie materiały, jak lastryko czy plastik, dodatki rodem z galerii sztuki, połysk zestawiony z matem… Elementy retro królują dziś nie tylko w salonach czy sypialniach, ale też w łazienkach. Są uwielbiane, bo intrygują, poprawiają nastrój, urozmaicają przestrzeń. Jak wprowadzić ducha lat 60. do wnętrza łazienki, jednocześnie nie tracąc na nowoczesnym charakterze? Odpowiedź znajdziesz w aranżacji przygotowanej dla Elements przez studio projektowe JustDizajn.
 

Nowoczesna łazienka inspirowana latami 60

 

Vibe retro w łazience – jak zaaranżować wnętrze zgodnie z trendem na lata 60.?

Aranżacja autorstwa JustDizajn dowodzi, że trend na lata 60. nie wymaga imponujących przestrzeni. Już niewielkie łazienki nabiorą ciekawego charakteru, jeśli w ich wystroju pojawią się detale inspirowane tą dekadą. W tym przypadku mamy do czynienia z pomysłowo zaprojektowanym pomieszczeniem, które jest nie tylko stylowe, ale też funkcjonalne. 

Duże płytki z efektem lastryko na ścianach tworzą atmosferę jak z czasów “swingującego Londynu”, a żółta umywalka o prostokątnej formie jest kwintesencją wzornictwa z tamtych lat. Całość uzupełniają wiszące lampy z białymi kloszami i okrągłe lustro – niezastąpione w łazienkach inspirowanych latami 60.

 

Łazienka z płytkami z efektem lastryko


 

Projekt: JustDizajn

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.