Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Łazienka na piętrze – jak wykorzystać skosy?

Social:

W jednorodzinnych domach z użytkowym poddaszem powszechnym problemem jest aranżacja wnętrz ze skosami. W przypadku łazienek można sobie jednak z nim łatwo poradzić, stosując się do kilku podstawowych zasad. Doskonałą inspiracją okaże się projekt łazienki ze skosami od studia strzelecka design.

 

Łazienka na piętrze

 

Łazienka ze skosami – idealna do wstawienia wanny

Z łazienki na poddaszu będą przede wszystkim zadowoleni miłośnicy długich, relaksujących kąpieli w niecce po brzegi wypełnionej gorącą wodą. Wstawienie wanny pod skosem nie powoduje bowiem dyskomfortu użytkowego – jest tam tak samo funkcjonalna, jak przy pionowej ścianie. Jednocześnie jednak wykorzystanie dającej ograniczone możliwości aranżacyjne przestrzeni w łazience, pozwala na swobodniejsze zagospodarowanie pozostałego miejsca. Dzięki temu we wnętrzu zmieściły się dwie umywalki i duże lustro nad nimi, a strefa toaletowa jest obszerna i doskonale komfortowa.

 

Łazienka na piętrze

 

Pralnia w łazience na poddaszu? To możliwe!

Zajęcie skosów przez wannę tworzy także możliwość stworzenia przy wyższej ścianie kompaktowej pralni – najlepszym wyjściem w tym przypadku jest ustawienie pralki i suszarki jednej na drugą, co pozwoli na zaoszczędzenie miejsca we wnętrzu. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkową przestrzeń na szafki, w których pomieszczą się detergenty, miski, a nawet kosz na brudną bieliznę. Koncepcja dużych szafek na akcesoria łazienkowe wykorzystana została raz jeszcze – we wnęce nad zabudowaną spłuczką toalety.

 

Łazienka na piętrze

 

Modna aranżacja w naturalnym stylu

Połączenie drewnianych szafek z wielkoformatowymi, szarymi płytkami ceramicznymi – gładkimi na posadzce i zdobionymi wzorem imitującym naturalny kamień na ścianach – tworzy aranżację o bardzo modnym, zgodnym z panującymi trendami wydźwięku. Czyni łazienkę bardzo przytulną i nawiązującą do przyrody, ale też nie traci nowoczesnego temperamentu i odwagi w dobieraniu dodatków, co widać chociażby w zróżnicowanym podejściu do stylistyki lamp sufitowych.

 

Łazienka na piętrze

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.