Łazienka przy sypialni – aranżacja w duchu zen

Social:

Jeśli lubisz minimalizm, estetyczną powściągliwość i funkcjonalne rozwiązania, ta aranżacja może Cię zainspirować. Studio projektowe Strzelecka Design specjalnie dla Elements przygotowało propozycję wnętrza łazienki przy sypialni, która zachwyca szlachetną prostotą. Poznaj szczegóły.

Jak urządzić łazienkę przy sypialni? Ogólne wskazówki

Czy łazienka urządzona w tym samym pomieszczeniu, co sypialnia, to dobry pomysł? Tak, jeśli dysponujesz odpowiednią ilością miejsca i cenisz sobie zarówno komfort. Intymny kącik kąpielowy pozwoli Ci poczuć się swobodniej, ale też zaoszczędzić czas, kiedy “główna” łazienka dzielona jest z innymi domownikami. Jeśli obawiasz się nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu, a przepierzenie z lekkiego materiału to dla Ciebie stanowczo za mało, możesz oddzielić oba pomieszczenia ścianą działową z drzwiami. Jak urządzić samą przestrzeń łazienki, żeby była i efektowna, i wygodna? Stylowe rozwiązanie proponuje studio Strzelecka Design w wizualizacji stworzonej specjalnie dla Elements.
 

Minimalistyczna biało-czarna łazienka


Łazienka w stylu zen, czyli estetyka i funkcjonalność

Łazienka, do której wejście prowadzi bezpośrednio z sypialni, to miejsce wyjątkowe. Warto stworzyć w nim bezpieczną, przyjazną i intymną atmosferę, w której dobrze się będzie zrelaksować o każdej porze dnia i nocy. Takim założeniom sprzyja estetyka zen – japoński minimalizm w ciekawy sposób godzi oszczędność formy i koloru z przytulnością. Sam zresztą możesz się o tym przekonać na przykładzie aranżacji zaproponowanej przez Strzelecka Design. Dominuje w niej biel zaakceptowana graficzną czernią, a całość harmonizuje imitujący drewno gres. W tej łazience nie brakuje też typowych dla estetyki zen form: owalnej armatury, okrągłego lustra, podłużnej, przeskalowanej szafki podumywalkowej. Najważniejszym bohaterem pozostaje jednak światło – zarówno to dzienne, wpadające z dużej okna, jak i sztuczne, którego źródłem są modernistyczne lampy. rozmieszczone w kilku punktach przestrzeni.

 

Estetyczna i funkcjonalna łazienka


 

Projekt: Studio Strzelecka Design

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.