Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Łazienka z cegłą – coś z niczego

Social:

Podczas remontowania starych wnętrz nie musimy ich na siłę przystosowywać do nowoczesnych trendów – wykorzystajmy to, co mamy, by nasze pomieszczenia miały indywidualny charakter, tak jak prezentowana łazienka z cegłą. Jej aranżację wzięła na tapet Violetta Cybulska, tworząc niezwykle spójną przestrzeń z duszą.

 

łazienka z cegłą

 

Remontuj i odkrywaj

Odnawianie wnętrz w starych domach to nie lada wyzwanie, ale też okazja do tego, by stworzyć łazienkę o niespotykanym nigdzie indziej wystroju. W tym przypadku projekt zainspirowała odkryta cegła na ścianach, która początkowo nie prezentowała się zbyt estetycznie, jednak po kilku zabiegach zyskała efektowną formę. W aranżacji wykorzystano także sufitowe belki drewniane, które w połączeniu z cegłą tchnęły w pomieszczenie ducha romantyczności.

 

łazienka z cegłą


Cegła i drewniane belki – uroki starych domostw

Nisko osadzony sufit, a więc i nisko zawieszone oświetlenie w połączeniu z ciepłymi kolorami ceglanych ścian i drewnianych dodatków tworzą atmosferę iście zmysłową, relaksującą i odprężającą. Ciepły klimat sprzyjać będzie długim kąpielom w gorącej wodzie zażywanych w ustawionej na środku pomieszczenia wannie wolnostojącej. Jej prosty design sprawia, że udanie wkomponowuje się w charakter przestrzeni.

 

łazienka z cegłą

 

Oryginalne dodatki i nieoczywiste rozwiązania

Zauważmy, że w wystroju nie silimy się na odnowienie cegły, a wręcz wykorzystujemy jej stary wygląd i podkreślamy go równie wiekowymi dodatkami. Lustro w drewnianej ramie wygląda jak żywcem wyjęte z pchlego targu, a drabinka na ręczniki zachwyca prostotą surowego drewna. Ciekawie prezentuje się także niemal płaska umywalka osadzona na białym meblu o klasycznej formie – choć wszystko zdaje się pochodzić z innej epoki, udanie łączy się w harmonijną całość.

 

 

łazienka z cegłą

 

Na ceglanych ścianach zawieszono czarno-białe zdjęcia przedstawiające akty, które mają dodatkowo podkreślić zmysłowość całej aranżacji. Z naprzeciwka z surowością cegły koresponduje ciała, otynkowana ściana, nieco łagodząca lekko duszącą atmosferę krojącego się w powietrzu romansu.

 

Projekt: Violetta Cybulska
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.