Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Mała łazienka na poddaszu – przytulna i praktyczna

Social:

Łazienka na poddaszu to bardzo wygodna przestrzeń, szczególnie jeśli umiejscowi się ją w pobliżu sypialni. Dzięki temu od razu po kąpieli można udać się pod ciepłą kołdrę. Jednak w takich wnętrzach trzeba liczyć się ze skosami i wziąć je pod uwagę w czasie planowania aranżacji – sprawdź propozycję takiej łazienki od studia strzelecka design.

 

Mała łazienka na poddaszu – przytulna i praktyczna

 

Po pierwsze prysznic zamiast wanny

Do małej łazienki na poddaszu wstawiliśmy prysznic. Nie zajmuje wiele miejsca, a pozwala na wygodne zażycie kąpieli – oszczędne, ekologiczne i szybkie. Dzięki temu zyskaliśmy przestrzeń potrzebą do wstawienia pozostałego wyposażenia łazienkowego. Kabina prysznicowa typu walk-in to rozwiązanie hołdujące nowoczesnemu minimalizmowi – brak brodzika dodaje przestrzeni lekkości, a także sprawia, że sama pielęgnacja i higiena ciała staje się wygodniejsza. Ponadto zachowanie jednej płaszczyzny posadzki umożliwia zyskanie wrażenia większego ładu oraz optycznego powiększenia wnętrza.

 

Mała łazienka na poddaszu – przytulna i praktyczna

 

Po drugie wygodna strefa umywalkowa

Sporej wielkości umywalka została umieszczona tuż obok kabiny prysznicowej. Pod nią wisi szafka na akcesoria i kosmetyki, a nad nią duże lustro z oświetleniem. Takie wyposażenie tworzy wysoce komfortowe warunki do wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, tym bardziej, że tuż nad umywalką znajduje się okno połaciowe, dodatkowo doświetlające całe otoczenie. Dzięki temu można w precyzyjny sposób usuwać zarost oraz nakładać makijaż.

 

Mała łazienka na poddaszu – przytulna i praktyczna

 

Po trzecie geometryczne szafki w bieli i brązie

Spora przestrzeń w łazience na poddaszu poświęcona została na meble. Niskie komody doskonale wkomponowały się w przestrzeń przy ścianie kolankowej, zaś sporo wyższą szafę ustawiliśmy na prostopadłej do nich ścianie. Białe fronty z geometrycznymi wyżłobieniami zostały uzupełnione blatem i panelem maskującym w kolorze drewna. W takiej samej konwencji utrzymana jest cała łazienka. Jasna, nawiązująca do natury i nowoczesna. Za wyjątkiem jedynej, ciemnoszarej ściany, na której zakamuflował się czarny grzejnik.

 

Mała łazienka na poddaszu – przytulna i praktyczna

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.