Marmur, drewno i czarne akcenty – połączenie idealne

Social:

Czerń nie musi być ani mroczna, ani surowa, ani tym bardziej nudna. Niezwykłą aranżację inspirowaną stylem hygge i japońskim minimalizmem stworzysz, zestawiając produkty z kolekcji VIGOUR z naturalnym drewnem i marmurem. Koniec z nudą!
 

 

aranżacja czarna łazienka VIGOUR

 

 

 

Między stylami

 

Produkty z czarnej kolekcji zaprojektowanej dla marki VIGOUR to świetny pretekst do zabawy estetyką łazienki. Te minimalistyczne elementy są uniwersalne i ponadczasowe, dlatego z powodzeniem można stosować je i w loftowych łazienkach, i we wnętrzach minimalistycznych, ale bliższych skandynawskiej przytulności. Natura w duecie z nowoczesnością to kierunek, którym warto podążyć nie tylko w tym sezonie.

 

 

Czerń w odpowiedniej dawce

 

Matowa czerń, geometryczne formy, optymalne rozmiary - produkty z czarnej kolekcji VIGOUR niby są skromne i sprawiają wrażenie oszczędnych, ale są wprost stworzone do odgrywania roli najważniejszego akcentu w aranżacji. Wyeksponowane na tle bieli czy jasnego drewna będą dominować w wysmakowany sposób. Plusem jest też to, że czerń w takiej dawce nie zmniejszy optycznie przestrzeni.
 

aranżacja czarna łazienka VIGOUR

 


Minimalizm + natura to ponadczasowy związek

 

Surowym, industrialnym formom naprawdę po drodze z tym, co naturalne i z pozoru niedoskonałe. Zobacz tylko, jakie wrażenie robi połączenie czarnych profili prysznicowych, uchwytów czy lamp z marmurową posadzką albo drewnianymi panelami na ścianach! Pozwól, żeby w aranżacji zagrały wynikające z cech materiałów desenie: smugi na marmurze czy układ słojów drewna. Dzięki takim detalom łazienka nabierze autentyczności, a Ty podkreślisz, że trendy to zdecydowanie Twoja domena.
 

aranżacja czarna łazienka VIGOUR

 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.