Marmur, drewno i czarne akcenty – połączenie idealne

Social:

Czerń nie musi być ani mroczna, ani surowa, ani tym bardziej nudna. Niezwykłą aranżację inspirowaną stylem hygge i japońskim minimalizmem stworzysz, zestawiając produkty z kolekcji VIGOUR z naturalnym drewnem i marmurem. Koniec z nudą!
 

 

aranżacja czarna łazienka VIGOUR

 

 

 

Między stylami

 

Produkty z czarnej kolekcji zaprojektowanej dla marki VIGOUR to świetny pretekst do zabawy estetyką łazienki. Te minimalistyczne elementy są uniwersalne i ponadczasowe, dlatego z powodzeniem można stosować je i w loftowych łazienkach, i we wnętrzach minimalistycznych, ale bliższych skandynawskiej przytulności. Natura w duecie z nowoczesnością to kierunek, którym warto podążyć nie tylko w tym sezonie.

 

 

Czerń w odpowiedniej dawce

 

Matowa czerń, geometryczne formy, optymalne rozmiary - produkty z czarnej kolekcji VIGOUR niby są skromne i sprawiają wrażenie oszczędnych, ale są wprost stworzone do odgrywania roli najważniejszego akcentu w aranżacji. Wyeksponowane na tle bieli czy jasnego drewna będą dominować w wysmakowany sposób. Plusem jest też to, że czerń w takiej dawce nie zmniejszy optycznie przestrzeni.
 

aranżacja czarna łazienka VIGOUR

 


Minimalizm + natura to ponadczasowy związek

 

Surowym, industrialnym formom naprawdę po drodze z tym, co naturalne i z pozoru niedoskonałe. Zobacz tylko, jakie wrażenie robi połączenie czarnych profili prysznicowych, uchwytów czy lamp z marmurową posadzką albo drewnianymi panelami na ścianach! Pozwól, żeby w aranżacji zagrały wynikające z cech materiałów desenie: smugi na marmurze czy układ słojów drewna. Dzięki takim detalom łazienka nabierze autentyczności, a Ty podkreślisz, że trendy to zdecydowanie Twoja domena.
 

aranżacja czarna łazienka VIGOUR

 

Producenci

Polecane produkty

Gres Calacatta Vera
Gres Calacatta Vera
KAMIEŃ
Golden Tile
Gres Wood Chevron
Gres Wood Chevron
DREWNO
Golden Tile
Kabina kwadratowa Superia Black 90x190 cm
Kabina kwadratowa Superia Black 90x195 cm
KABINY KWADRATOWE I PROSTOKĄTNE
New Trendy
Lustro Sun
Lustro z oświetleniem Sun
LUSTRA I INNE
Kraft

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.