Marmur i drewno w dwóch odsłonach

Social:

Drewno i marmur to jeden z najważniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich miesięcy. Nie muszą być naturalne – materiały, które je imitują są teraz tak samo pożądane. Jak zaaranżować łazienkę z motywem marmurowych i drewnianych powierzchni na dwa różne sposoby? Sprawdź propozycję przygotowaną przez studio projektowe Strzelecka Design.
Łazienka w drewnie i marmurze projektu Strzelecka Design

 

Motyw marmuru i drewna znowu w cenie – zwłaszcza w efektownym połączeniu!

Marmur i drewno to dwa materiały, które we wnętrzach łazienek królują od lat. Z pozoru są od siebie bardzo różne i należą do zupełnie innych wizualnie porządków. Surowy i elegancki marmur kojarzy się zazwyczaj z powagą, szykiem i estetyką glamour, podczas gdy drewno nasuwa skojarzenia z tym, co ciepłe, naturalne i miłe w odbiorze. Okazuje się jednak, że marmur i drewno (lub materiały, które tylko doskonale je markują) świetnie sprawdzają się… w duecie. Można je stosować na różne sposoby. Jakie? Studio projektowe Strzelecka Design przygotowało aż dwie odsłony jednej aranżacji.

Aranżacja nr 1: marmur i kropla czerni

W pierwszej odsłonie marmurowo-drewnianej aranżacji studio Strzelecka Design zaproponowało efektowny, jasny gres na ścianach z charakterystycznym, marmurowym żyłkowaniem. Deseń ten idealnie zgrywa się z rysunkiem słojów drewna, tworząc nienachalnie stylowy print, odpowiedni nawet do niewielkiego pomieszczenia. Łazienkę uzupełnia spora powierzchnia w kolorze czarnym, sąsiadująca z przyścienną wanną.

 

Łazienka z jasnym gresem na ścianach


Aranżacja nr 2: marmur i dwa odcienie drewna

W drugiej propozycji od Strzelecka Design pojawia się zdecydowanie więcej ciemnych odcieni. Z marmurowym wzorem kontrastuje głęboka czerń i płytki imitujące drewno o jasnym i ciemnym wybarwieniu. Taki duet to kwintesencja nowoczesnego eklektyzmu we wnętrzach!

 

Połączenie jasnych i ciemnych płytek w aranżacji łazienki


 

Projekt: Strzelecka Design

Zainspirowałeś się? Zapytaj o produkty poprzez formularz na dole strony lub w najbliższym Salonie ELEMENTS.

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.