Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Marmurkowa łazienka w trójkącie

Social:

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Zagospodarowanie łazienki w nietypowym kształcie jest niełatwym zadaniem. Jednak z odrobiną kreatywności i dobrym pomysłem można stworzyć naprawdę oryginalne, nowoczesne i w pełni funkcjonalne wnętrze. Przekonała nas o tym aranżacja studia projektowego FABRYK-ART, w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Marmurkowy wzór – powrót w dobrym stylu

Marmurkowe powierzchnie cieszyły się ogromną popularnością kilka dekad temu. Dziś można je wykorzystać do tworzenia niebanalnych aranżacji przestrzeni. W przypadku łazienki zastosowaliśmy połączenie dwóch wzorów – jednego o drobnej fakturze i drugiego, zdecydowanie bardziej wyrazistego. Dzięki temu mogliśmy wyróżnić poszczególne strefy w małej łazience o nietypowym kształcie – granica pomiędzy przestrzenią umywalkową, kąpielową a toaletową jest wyraźna, a całe pomieszczenie zdaje się być lepiej zagospodarowane.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Naturalne akcenty w marmurkowej łazience

Oryginalną łazienkę uzupełniliśmy drewnianymi meblami i powierzchniami, dzięki czemu całe pomieszczenie zyskuje na powadze i elegancji. Jasnobrązowe, ciepłe barwy współgrają także z zielenią roślin, które z kolei ożywiają nieco stonowane barwy marmurkowego wzoru. Całość łączy się zatem ze sobą w nieoczywisty, ale intrygujący, nowoczesny sposób. Kolejnym spoiwem aranżacji okazują się drobne, białe dodatki w postaci lamp, wieszaków, doniczek czy samej ceramiki sanitarnej.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Trójkątna łazienka z pomysłem

Urządzenie łazienki w kształcie trójkąta to nie lada wyzwanie. Projekt założył nietypowe rozwiązania, np. ściankę działową w środku pomieszczenia, do której przytulona została wanna. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkowe miejsce we wnęce, idealnie nadające się na stworzenie strefy prysznicowej. Takie rozwiązanie pozwoliło na zaoszczędzenie przestrzeni i stworzenie blatu z aż dwiema umywalkami. To najlepszy dowód na to, że nawet nietypowa łazienka może stać się w pełni funkcjonalnym i komfortowym salonem kąpielowym, pielęgnacyjnym i higienicznym w jednym.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Projekt: Studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc
 

Producenci

Polecane produkty

Miska WC Connect Air Aquablade
Miska WC Connect Air Aquablade
MISKI WC
Ideal Standard
Umywalka stawiana na blat Artis 61x41 cm
Umywalka nablatowa Artis 61x41 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Villeroy & Boch

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.