KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Marmurkowa łazienka w trójkącie

Social:

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Zagospodarowanie łazienki w nietypowym kształcie jest niełatwym zadaniem. Jednak z odrobiną kreatywności i dobrym pomysłem można stworzyć naprawdę oryginalne, nowoczesne i w pełni funkcjonalne wnętrze. Przekonała nas o tym aranżacja studia projektowego FABRYK-ART, w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Marmurkowy wzór – powrót w dobrym stylu

Marmurkowe powierzchnie cieszyły się ogromną popularnością kilka dekad temu. Dziś można je wykorzystać do tworzenia niebanalnych aranżacji przestrzeni. W przypadku łazienki zastosowaliśmy połączenie dwóch wzorów – jednego o drobnej fakturze i drugiego, zdecydowanie bardziej wyrazistego. Dzięki temu mogliśmy wyróżnić poszczególne strefy w małej łazience o nietypowym kształcie – granica pomiędzy przestrzenią umywalkową, kąpielową a toaletową jest wyraźna, a całe pomieszczenie zdaje się być lepiej zagospodarowane.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Naturalne akcenty w marmurkowej łazience

Oryginalną łazienkę uzupełniliśmy drewnianymi meblami i powierzchniami, dzięki czemu całe pomieszczenie zyskuje na powadze i elegancji. Jasnobrązowe, ciepłe barwy współgrają także z zielenią roślin, które z kolei ożywiają nieco stonowane barwy marmurkowego wzoru. Całość łączy się zatem ze sobą w nieoczywisty, ale intrygujący, nowoczesny sposób. Kolejnym spoiwem aranżacji okazują się drobne, białe dodatki w postaci lamp, wieszaków, doniczek czy samej ceramiki sanitarnej.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Trójkątna łazienka z pomysłem

Urządzenie łazienki w kształcie trójkąta to nie lada wyzwanie. Projekt założył nietypowe rozwiązania, np. ściankę działową w środku pomieszczenia, do której przytulona została wanna. Dzięki temu zyskaliśmy dodatkowe miejsce we wnęce, idealnie nadające się na stworzenie strefy prysznicowej. Takie rozwiązanie pozwoliło na zaoszczędzenie przestrzeni i stworzenie blatu z aż dwiema umywalkami. To najlepszy dowód na to, że nawet nietypowa łazienka może stać się w pełni funkcjonalnym i komfortowym salonem kąpielowym, pielęgnacyjnym i higienicznym w jednym.

 

Marmurkowa łazienka w trójkącie

 

Projekt: Studio projektowe FABRYK-ART w zespole projektowym: Agata Chomiak i Maciej Ferenc
 

Producenci

Polecane produkty

Umywalka stawiana na blat Artis 61x41 cm
Umywalka stawiana na blat Artis 61x41 cm
UMYWALKI NABLATOWE
Villeroy & Boch

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.