Metamorfoza łazienki - beton i drewno w łazience

Social:

Domowa łazienka bliżej natury to pomieszczenie, w którym dominują naturalne materiały i kolory. Nie brakuje w niej surowego, pięknie wyrysowanego usłojenia drewna oraz podłoży betonowych – szarych i stonowanych. W naszej metamorfozie postanowiliśmy skonfrontować ze sobą dwa pomieszczenia: klasyczne i nowoczesne. Zobaczcie, jak odrobina szarości oraz drewniane meble potrafią zmienić wygląd wnętrza na jego korzyść!

Czy drewno i beton to dobre połączenie w łazience? Oczywiście, że tak! Te dwa materiały potrafią razem zdziałać cuda podczas projektowania wnętrz. Pasują do siebie zestawione w różnych połączeniach. Raz z przewagą drewna, innym razem betonu. Dzięki temu aranżacja nowoczesnej łazienki może być dopasowana pod preferencje każdego z nas.

 

Jasna łazienka – nie zawsze interesująca

Łazienka sprzed metamorfozy – beżowo-biała, z płytkami o standardowych wymiarach i klasycznym wyposażeniem. Białe meble łazienkowe z beżową okładziną ścienną teoretycznie do siebie pasują, a jednak nie dają zachwycającego efektu aranżacyjnego.

Metamorfoza łazienki przed

W tym wnętrzu brakuje efektu „wow”. Czegoś, co uczyniłoby wnętrze interesującym i oryginalnym. Postanowiliśmy to zmienić.

 

Łazienka bliska naturze – drewno i szarości!

W naszej propozycji łazienka zyskała nowe życie! Wszystko za sprawą drewnianej szafki z kamiennym blatem, pięknej umywalki w nieco zaokrąglonym kształcie i płytkom wielkoformatowym w kolorze przetartego betonu. Delikatna szyba prysznicowa wyznacza strefę kąpielową, ale nie przytłacza wnętrza. Wręcz przeciwnie – sprawia wrażenie lekkiej – taka konstrukcja jest prawie niewidoczna.

Łazienka po metamorfozie drewno i beton

I do tego akcesoria prysznicowe i nowoczesne baterie, które dodają całej ekspozycji funkcjonalności! To łazienka, która wygląda pięknie i zachwyca praktycznymi rozwiązaniami!

 

Metamorfoza z produktami

A jak Wam się podoba? Zainspirowałeś się? 

Umów się na spotkanie w salonie!

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.