KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Metamorfoza łazienki - łazienka na poddaszu

Social:

Wyobraź sobie klasycznie urządzoną łazienkę na poddaszu. Co widzisz? Na drugim planie prostokątną wannę z solidnie wykonaną obudową – koniecznie w jednym, naturalnym kolorze. Na pierwszym, lustro w drewnianej ramie oraz białą szafkę z niespecjalnie dekoracyjnymi uchwytami. Szyku klasycznemu wnętrzu dodają beżowe dekoracje, kamienny blat – w kolorze nieco ciemniejszego marmuru oraz stalowy grzejnik drabinkowy – wersja uniwersalna i praktyczna. Czysto, schludnie, ale… zamknij oczy raz jeszcze i daj się ponieść fantazji…

Metamorfoza przed

W Twojej klasycznej, nieco odmienionej łazience pierwsze skrzypce odgrywa wanna o nieco figlarnie zakończonych obrzeżach. Ułożysz się w niej naprawdę wygodnie – plecy zyskają podparcie. Obok wanny stojąca bateria oraz … zaraz, czy to grzejnik? Tak, o wyjątkowo zaskakującym kolorze i trudnym do powtórzenia kształcie. Prawdziwy majstersztyk!

Metamorfoza po

W Twojej wyśnionej łazience biel rozgościła się na dobre – w tym kolorze są utrzymane szafki, umywalka, miska WC i podłoga. Jak tu przestronnie i schludnie. Miłym i jednocześnie ciepłym akcentem jest kaktus –  postawiony w okrągłej donicy. Czy taka łazienka zasługuje na miano domowego SPA?

W metamorfozie udział wzięli: Wanna wolnostojąca ROCA, Grzejnik TERMA HEX, miska wisząca GEBERIT.

Produkty metamorfoza

 

Zainspirowałeś się? 

Umów się na spotkanie w salonie!

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.