KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Metamorfoza łazienki - modna łazienka

Social:

Lubisz, gdy w łazience wszystko ma swoje miejsce? Zdecydowanie bardziej podobają Ci się naturalne materiały: beton, drewno, szkło i glazura, która nie rzuca się w oczy? Mamy dla Ciebie pewną propozycję! Zerknij na naszą łazienkę przed i po – zapewniamy ogromną dawkę wrażeń.

Łazienka wykończona w jasnych kolorach – same zalety, prawda? Dla fanów podręcznikowo wykończonych wnętrz z pewnością tak. Jeśli jednak jesteś gotowy na przełamanie wnętrzarskiej poprawności, z pewnością skusisz się na naszą nieco nowoczesną propozycję.

 

Metamorfoza łazienki - modna łazienka

 

Łazienka przed – dla klasycznych minimalistów

Wszystkie elementy wyposażenia są tu utrzymane w standardowej palecie barw. I to właśnie, być może dlatego, dla niektórych aranżacja tego typu może wydać się dość przewidywalna.

Na pierwszym planie widzimy szafkę podwieszaną z przeszkleniem, kwadratową umywalkę oraz wannę z parawanem prysznicowym. Ta ostatnia jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, którym zależy z jednej strony na kąpielach w wannie, z drugiej na możliwości wzięcia szybkiego prysznica. Nagromadzenie jednobarwnego wyposażenia nie jest jednak atrakcyjnie wizualnie. Wszystko zlewa się w jedną, mało wyrazistą całość. Dlatego przygotowaliśmy dla tej łazienki drugą odsłonę.

 

Metamorfoza łazienki - modna łazienka

 

Łazienka po – nowocześnie i energicznie

Na ścianie okładzina betonowa, obszerne lustro oraz drewniana szafka. W oddali, na drugim planie prysznic z przeszkleniem i nowoczesną baterią, która umożliwi kąpiel w strugach deszczu.

Całość wyposażenia prezentuje się wyjątkowo nowocześnie i naturalnie, ale co ważne jest niezwykle funkcjonalna. Wyposażenie nie posiada zbędnych żłobień, wgłębień i zakamarków. Utrzymanie czystości w takim wnętrzu to wręcz przyjemność.
Łazienka dość egzotyczna, ponieważ drewno i beton to zawsze wspaniałe odniesienie do wakacyjnie wykończonych łazienek w rajskich hotelach. Dzisiaj możesz stworzyć taką nowoczesną kombinację także w swoim domu.

 

Metamorfoza łazienki - modna łazienka

 

Do metamorfozy wykorzystaliśmy: beton architektoniczny VHCT oraz odpływ liniowy VIGOUR, dozownik mydła VIGOUR, baterię umywalkową VIGOUR.
Czy nasza propozycja spełnia Twoje oczekiwania?
 

Producenci

Polecane produkty

Rynna odpływowa prosta VIGOUR individual
Rynna odpływowa prosta VIGOUR individual
ODPŁYWY LINIOWE I ŚCIENNE
VIGOUR
Kubek wiszący VIGOUR white
Kubek wiszący VIGOUR white
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
VIGOUR
Dozownik mydła stojący VIGOUR white
Dozownik mydła stojący VIGOUR white
DOZOWNIKI MYDŁA, KUBKI I INNE
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.