Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Miks miętowej świeżości i ponadczasowej bieli – eklektyczna łazienka

Social:

Przewaga bieli w łazienkach daje spore możliwości aranżacyjne – mając taką bazę, można stworzyć wykończenie w dowolnym stylu oraz z wykorzystaniem motywów typowych dla zróżnicowanych wystrojów. Jeden z pomysłów na nowoczesną, ale niebanalną łazienkę przedstawia studio strzelecka design.

 

Miks miętowej świeżości i ponadczasowej bieli – eklektyczna łazienka

 

Poczuj miętę!

Choć zastosowane zostały tylko na jednej ze ścian, miętowe kafelki są głównym elementem aranżacji przyciągającym uwagę. Aby jednak połączyć tę okładzinę z całym otoczeniem, nad wanną znajdującą się przy prostopadłej ścianie umieściliśmy także półkę wyłożoną miętowymi płytkami ceramicznymi. Warto zaznaczyć, że zastosowanie większej ilości wyrazistej zieleni w łazience mogłoby przytłoczyć przestrzeń, dlatego postaraliśmy się o zachowanie umiaru w doborze kolorystyki. 

 

Miks miętowej świeżości i ponadczasowej bieli – eklektyczna łazienka

 

Nowocześnie, klasycznie i industrialnie

Jeśli już o kolorach mowa, wspomnieliśmy o ponadczasowej bieli, która zdecydowanie dominuje w pomieszczeniu. Jest klasyczna, elegancka i bardzo elastyczna w kontekście aranżowania wnętrz. Dlatego też dobrze łączy się z nią miętowa płytka. Warto jednak przyjrzeć się jej uważnie – na kafelkach wyraźnie widać prześwity, które nadają im nieco brudny, niechlujny wygląd, tak charakterystyczny dla stylu industrialnego. Wzór ten można przyrównać do patyny wytwarzającej się na miedzianych powłokach, co daje bardzo oryginalny efekt. Aranżację uzupełniają czarne dodatki – proste, minimalistyczne, a jednak stawiające kropkę nad i.

 

Miks miętowej świeżości i ponadczasowej bieli – eklektyczna łazienka

 

Komfort w małej łazience

Mała łazienka została zaprojektowana tak, by wystrój jej nie przytłaczał. Jednocześnie jednak zadbaliśmy również o komfort użytkowy domowników. W niewielkim wnętrzu znalazło się miejsce na kabinę prysznicową tuż przy drzwiach oraz wannę na drugim końcu pomieszczenia. Środek zajmuje natomiast toaleta wraz ze strefą umywalkową. Wszystkie elementy wyposażenia udało się więc ułożyć tak, że będzie zostało odpowiednio dużo przestrzeni użytkowej do komfortowego wykonywania czynności higieniczno-pielęgnacyjnych.

 

Miks miętowej świeżości i ponadczasowej bieli – eklektyczna łazienka

 

Projekt: Strzelecka Design
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.