Nieoczywista łazienka ze złotym akcentem

Social:

Złoto kojarzy Ci się wyłącznie ze stylem glamour? Koniecznie przekonaj się do jego zdecydowanie lżejszej i bardziej nowoczesnej wersji w aranżacjach utrzymanych w duchu odświeżonego retro. Odkryj stylowe produkty z kolekcji zaprojektowanej dla marki VIGOUR.

 

 

Złoto w nowoczesnym wydaniu

 

Elementy aranżacji łazienki z kolekcji przygotowanej specjalnie dla marki VIGOUR to przykład na to, jak uniwersalne potrafi być złoto. Pasuje nie tylko do eleganckich pomieszczeń, ale też wnętrz w zmodernizowanym duchu art deco. Ich geometryczne, subtelne formy pozwolą Ci uniknąć efektu przesady i nadmiernej elegancji.

 

 

aranżacja złota łazienka VIGOUR

 

Paleta kolorów, czyli idealne towarzystwo dla złota

 

Jak sprawić, żeby aranżacja łazienki ze złotem w roli głównej prezentowała się z klasą? Wybierz dla tego koloru odpowiednie tło. Armatura łazienkowa, lustra, uchwyty i wieszaki z kolekcji VIGOUR świetnie zaprezentują się chociażby w zestawieniu z czernią, odrobiną bieli i zielenią rodem z obrazów Tamary Łempickiej. 

 

Graficzny efekt

 

To, co urzeka najbardziej w przypadku łazienki urządzonej w oparciu o produkty ze złotej kolekcji VIGOUR, to efekt geometrycznej kompozycji. Tworzą go zastosowane w przemyślany sposób kształty kół i owali, kwadratów i prostokątów, a także linie proste. W rezultacie wieszaki czy uchwyty mebli odgrywają dekoracyjną rolę w takim samym stopniu, jak chociażby powieszona na ścianie grafika.
 

 

aranżacja złota łazienka VIGOUR

 

 

Estetyka i funkcjonalność

 

Skoro inspirujemy się art deco, nie możemy zapomnieć o najważniejszych założeniach tego nurtu: funkcjonalność zawsze powinna iść w parze z dekoratywnością. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że kolekcja VIGOUR pozwala stworzyć nie tylko piękną, ale przede wszystkim praktyczną i wygodną przestrzeń do codziennego użytku. Zadbaj o swój komfort i zachwyć gości wyczuciem stylu, sięgając po te efektowne produkty.

 

aranżacja złota łazienka VIGOUR


 

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.