Nietypowa strefa prysznicowa w Twoim domu

Social:

Nie boisz się odważnych rozwiązań? Jesteś nowatorem w aranżowaniu domowych wnętrz? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię prezentowana propozycja biura projektowego Pikada – zobacz, jak bardzo zaskakująca może być strefa prysznicowa!

 

niezwykła strefa prysznicowa

 

Kręcone schody pośrodku łazienki


Zastanawiasz się, jak zaaranżować półokrągłe pomieszczenie, pośrodku którego stoją kręcone schody? Wykorzystaj je do stworzenia niezwykłej strefy prysznicowej! Stanie się to doskonałym początkiem do zaprojektowania dwupoziomowej łazienki lub sypialni, z której wystarczy zejść na dół, by móc wykąpać się przed snem i zaraz po przebudzeniu.

 

łazienka ze schodami

 

W prezentowanym pomieszczeniu zadbano o bezpieczeństwo. Schody otoczone zostały szklanymi ściankami, za sprawą których unikniesz zmoczenia stopni podczas kąpieli. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, szczególnie jeśli po prysznicu chcesz się od razu udać na górę.


Więcej miejsca i swobody dla Ciebie


Tym, co z pewnością zaskakuje w prezentowanym pomieszczeniu, jest rozmach, z jakim dysponuje się przestrzenią. Sama strefa prysznica jest otwarta i bardzo duża, co daje ogromny komfort podczas pielęgnowania ciała.

 

nietypowa łazienka

 

Dostępne miejsce ułatwia zachowanie porządku w pomieszczeniu – każdy ręcznik ma tutaj swoje miejsce, a nie brakuje także przestrzeni na rozmaite dekoracje. W tym przypadku zachwycająca okazuje się cała ściana wypełniona roślinami doniczkowymi w różnych rozmiarach.


Design kojący zmysły


Oprócz licznych roślin, bezsprzecznie wpływających na przytulność prezentowanej łazienki, o ciepłym charakterze decyduje także cała długa ściana wykończona ceramiką imitującą drewno. Te dwa elementy nadają otoczeniu naturalny charakter.

 

oryginalna łazienka

 

Drugą stroną tego pomieszczenia jest nowoczesny design. O nim decydują liczne czarne akcenty, np. schody, grzejnik czy kolumna prysznicowa, zgrabnie połączone z wielkoformatowymi, szarymi płytami, stanowiącymi imitację naturalnego kamienia. Tym samym udało się uzyskać spójny wystrój – nawiązujący do przyrody, ale zgodny z obowiązującymi trendami.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

 

Projekt: Pikada Poznań
 

Producenci

Polecane produkty

Gres New Wood
Gres New Wood
DREWNO
Golden Tile
Ścianka walk-in Velio Black
Ścianka walk-in Velio
WALK-IN
New Trendy

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.