Nowoczesna łazienka w nieoczywistych barwach

Social:

Współczesnych aranżacji łazienkowych nie ograniczają żadne ramy. I choć wiele osób wciąż sięga po sprawdzone stylizacje, coraz większą popularność zyskuje świeże podejście do kwestii wystroju. Pracownia BlueCat Studio sprawdziła, czy nietypowe połączenie barw może być sposobem na łazienkę 20. lat XXI wieku!


Zaskakująco udana fuzja barw


Prezentowany projekt to propozycja dla wszystkich osób znudzonych wszystkimi odcieniami bieli, czerni, szarości czy beżu. Pracownia BlueCat Studio wyszła poza znane i lubiane od lat podejście do wystroju łazienek, czego efektem jest właśnie poniższa łazienka.

 

miętowo-fioletowa łazienka

 

Miętowe płytki ułożone na posadzce i do połowy ścian słusznie przywodzą na myśl piękno metalu – wzór i kolorystyka kafelków przypomina bowiem zaśniedziałe, miedziane dachy zdobiące znane zabytki. Do uzupełnienia tego oryginalnego designu wykorzystany został jasny, wrzosowy odcień drugiej części ścian, dodający otoczeniu nieco prowansalskiego, gorącego klimatu.


Nowoczesny sznyt uzupełniający kolory


Ogólna stylistyka łazienki jest na wskroś nowoczesna. Świadczą o tym minimalistyczny design, ciekawe dekoracje ścienne oraz liczne czarne dodatki. Abstrakcyjna ozdoby, jak chociażby obrazki zawieszone nad wanną czy też aplikacje przypominające atomy, budują niepowtarzalną, przyciągającą atmosferę łazienki.

 

funkcjonalna i piękna łazienka w kolorze

 

Czerń natomiast dodaje przestrzeni elegancji i nieco ją porządkuje – tworzy lekki kontur, dzięki któremu poszczególne części łazienki stają się bardziej wyraziste. Uwagę zwraca także czarna armatura i profile kabiny prysznicowej stojące w wyraźnej kontrze do tradycyjnych dodatków łazienkowych w kolorze chromu.


Wszystko, czego Ci trzeba w łazience


Kiedy już przywykniesz do niezwykłego designu nowoczesnej łazienki, zwróć uwagę na jej starannie zaplanowane wyposażenie. Choć pomieszczenie nie jest duże, zmieściło się w nim wszystko, co jest potrzebne do komfortowego użytkowania łazienki.

 

oryginalny design łazienki

 

Zetknięcie wanny z prysznicem pozwoliło pogodzić potrzeby domowników kochających długie i relaksujące lub szybkie i orzeźwiające kąpiele. Naprzeciw strefy kąpielowej znalazła się natomiast połączona przestrzeń umywalki i toalety, które również w pełni odpowiadają na wymagania użytkowników. Przy tym wszystkim udało się zachować sporo wolnego miejsca pośrodku łazienki – tak, by korzystanie z niej było możliwie najwygodniejsze.

 

Umów się na spotkanie w salonie!

Projekt: BlueCat Studio
 

Producenci

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Informacje zawarte na stronie www.elements-show.pl przedstawiają wybrany asortyment i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny, zdjęcia i opisy produktów mogą odbiegać od rzeczywistej oferty w salonach Elements.