Magazyn Top Trendy 2020 - najlepsze produkty w świetnych cenach   Zobacz

Nowoczesna łazienka z lustrami 

Social:

Współczesna łazienka powinna być na równi piękna i funkcjonalna. Taki efekt łatwiej można osiągnąć w sporych pomieszczeniach, jednak należy zadbać, aby nie stracić poczucia przestrzeni we wnętrzu. Jak to zrobić? Podpowiada Wrocławska Fabryka Wnętrz.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Lustra w dużej łazience – jeszcze więcej przestrzeni

Łazienkę można funkcjonalnie wyposażyć nawet wtedy, gdy jest niewielka. Jednak dopiero spory metraż pozwala na stworzenie prawdziwie komfortowego miejsca do pielęgnacji ciała i relaksu. Podczas urządzania wnętrza pamiętaliśmy o tym, jak ważna jest swoboda ruchu i poczucie przestrzeni, dlatego wyposażyliśmy łazienkę w aż 3 lustra – jedno bezpośrednio nad umywalką, drugie, pionowe, zaraz obok niego i trzecie, również pionowe, obok toalety. Dzięki takiemu rozwiązaniu, a także wielkoformatowym płytkom i jasnym barwom, pomieszczenie zdaje się być jeszcze większe niż w rzeczywistości, co pozytywnie wpływa na nasz odbiór wnętrza.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Nowoczesna stylistyka w najlepszej formie – połączenie brązu i szarości

Większość łazienki wykończyliśmy w szarościach – jaśniejsze i ciemniejsze kafelki pięknie komponują się z bielą ceramiki sanitarnej, mebli oraz drzwi. Zaskakujące jest dopiero przeniesienie wzroku w obręb strefy prysznicowej, której cała powierzchnia została okrążona drewnianym motywem. Łącznikiem z pozostałą częścią łazienki jest największa ściana, która, podobnie jak większość w pomieszczeniu, utrzymana jest w szarościach. Taka koncepcja pozwala na osiągnięcie nowoczesnego sznytu w aranżacji.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Kompletne wyposażenie łazienkowe dla najwyższego komfortu
Duża kabina prysznicowa walk-in, komfortowa wanna przy ścianie, podwieszana toaleta oraz szeroka umywalka z przedłużonym po obu stronach blatem i pojemną szafką – zadbaliśmy, by w łazience nie zabrakło potrzebnych do higieny i pielęgnacji elementów wyposażenia. Każdy z nich dobierany był z myślą o doskonałym komforcie użytkowym i najwyższych walorach dekoracyjnych. W efekcie uzyskaliśmy swój cel – łazienkę na równi piękną i funkcjonalną.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Projekt: Wrocławska Fabryka Wnętrz
 

Producenci

Polecane produkty

Wanna symetryczna ze zintegrowaną obudową Luxo 80x180 cm
Wanna owalna przyścienna Luxo 180x80 cm
WANNY PROSTOKĄTNE
Sanplast
Płytka ścienna Basento
Płytka ścienna Basento
KAMIEŃ
Ceramiche Daytona
Gres Calacata poler
Gres Calacata poler
KAMIEŃ
Enmon
Gres Beton Soft
Gres Beton Soft
BETON
Enmon
Rączka natryskowa Stick Carbon
Rączka natryskowa Stick Carbon
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Zestaw natryskowy Stick Carbon z drążkiem 90 cm
Zestaw natryskowy Stick Carbon
SYSTEMY NATRYSKOWE
Nikles
Brodzik prostokątny akryl 120x80 cm VIGOUR derby
Brodzik prostokątny akryl 120x80 cm VIGOUR derby
BRODZIKI PROSTOKĄTNE I KWADRATOWE
VIGOUR

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.