KUPUJ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Nowoczesna łazienka z lustrami 

Social:

Współczesna łazienka powinna być na równi piękna i funkcjonalna. Taki efekt łatwiej można osiągnąć w sporych pomieszczeniach, jednak należy zadbać, aby nie stracić poczucia przestrzeni we wnętrzu. Jak to zrobić? Podpowiada Wrocławska Fabryka Wnętrz.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Lustra w dużej łazience – jeszcze więcej przestrzeni

Łazienkę można funkcjonalnie wyposażyć nawet wtedy, gdy jest niewielka. Jednak dopiero spory metraż pozwala na stworzenie prawdziwie komfortowego miejsca do pielęgnacji ciała i relaksu. Podczas urządzania wnętrza pamiętaliśmy o tym, jak ważna jest swoboda ruchu i poczucie przestrzeni, dlatego wyposażyliśmy łazienkę w aż 3 lustra – jedno bezpośrednio nad umywalką, drugie, pionowe, zaraz obok niego i trzecie, również pionowe, obok toalety. Dzięki takiemu rozwiązaniu, a także wielkoformatowym płytkom i jasnym barwom, pomieszczenie zdaje się być jeszcze większe niż w rzeczywistości, co pozytywnie wpływa na nasz odbiór wnętrza.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Nowoczesna stylistyka w najlepszej formie – połączenie brązu i szarości

Większość łazienki wykończyliśmy w szarościach – jaśniejsze i ciemniejsze kafelki pięknie komponują się z bielą ceramiki sanitarnej, mebli oraz drzwi. Zaskakujące jest dopiero przeniesienie wzroku w obręb strefy prysznicowej, której cała powierzchnia została okrążona drewnianym motywem. Łącznikiem z pozostałą częścią łazienki jest największa ściana, która, podobnie jak większość w pomieszczeniu, utrzymana jest w szarościach. Taka koncepcja pozwala na osiągnięcie nowoczesnego sznytu w aranżacji.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Kompletne wyposażenie łazienkowe dla najwyższego komfortu
Duża kabina prysznicowa walk-in, komfortowa wanna przy ścianie, podwieszana toaleta oraz szeroka umywalka z przedłużonym po obu stronach blatem i pojemną szafką – zadbaliśmy, by w łazience nie zabrakło potrzebnych do higieny i pielęgnacji elementów wyposażenia. Każdy z nich dobierany był z myślą o doskonałym komforcie użytkowym i najwyższych walorach dekoracyjnych. W efekcie uzyskaliśmy swój cel – łazienkę na równi piękną i funkcjonalną.

 

Nowoczesna łazienka z lustrami 

 

Projekt: Wrocławska Fabryka Wnętrz
 

Producenci

Polecane produkty

Na stronie prezentujemy tylko wybrane modele z naszej szerokiej oferty produktów!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Salonem Elements za pomocą poniższego formularza.

Skontaktuj się

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPĘ HBH (dalej nazywaną współadministratorami) w celu nawiązania kontaktu w sprawie obsługi zapytania ofertowego oraz przesyłania treści marketingowych (abyśmy mogli, w przypadku braku urządzenia, o które Państwo pytają wysłać informację o innym urządzeniu posiadającym takie same lub bardzo podobne parametry) na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy, że: (rozwiń)
 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu są Spółki należące do Grupy HBH
 2. Adres do kontaktu - HBH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. ul Wichrowa 28, 60-449 Poznań.
  Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
  telefon +48 61 849 8306,
  e-mail: ochrona.danych@grupa-hbh.pl
 3. Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail spod adresu, którego zgoda dotyczy, na adres z którego skontaktował się nasz pracownik
 4. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
 5. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres ochrona.danych@grupa-hbh.pl.
 6. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.